موسسه حقوقی دادآوران نستوه | قوانین سایت


قوانین سایت

شرایط و قوانینِ استفاده از خدمات موسسه حقوقی دادآوران نستوه:
کاربر گرامی از شما تقاضا می گردد موارد ذیل را جهت استفاده از خدمات نوین اینترنتی گروه وکلای رسمی به دقت مطالعه فرمایید.
1- ورود کاربران به وب ‏‌سایت گروه وکلای رسمی جهت دریافت خدمات ارائه شده، توسط این گروه از وکلای دادگستری به معنای آگاه بودن و پذیرفتن جامع شرایط، قوانین و مقررات سایت بوده و همچنین قبول از آگاهی نسبت به نحوه استفاده صحیح، از خدمات ارائه شده می باشد. 
تبصره- بایستی توجه داشته باشید که ثبت سفارش جهت دریافت هرگونه خدمات، در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل شرایط و کلیه قوانین گروه وکلای رسمی از سوی کاربر محترم است.
2- لازم به ذکر و توضیح است، با توجه به شرایط امکان تغییر قوانین سایت «مندرج در این صفحه» وجود داشته و در صورت تغییر در هر زمان قوانین جدید جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب خواهد شد.
 
قوانین عمومی:
1-  کلیه اصول و قواعد این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده بوده و متعاقباً کاربران نیز مکلف به رعایت کلیه قوانین مرتبط با کاربر می باشند.
 2- چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌، نحوه و شرایط خدمات ارائه شده از گروه وکلای رسمی تغییراتی در آینده حاصل گردد، از طریق همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و استفاده از سایت و خدمات به معنی پذیرش هرگونه تغییر و قبول شرایط جدید است.
 
تعریف کاربر:
1- کاربر عام:
به شخص یا اشخاصی اطلاق می گردد که به هر دلیل نیازمند استفاده از مطالب ارائه شده در سایت می باشند.
2- کاربر خاص:
به شخص یا اشخاصی اطلاق می گردد که با ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت خدمات، از گروه وکلای رسمی می شوند.
تبصره- با عنایت بدین موضوع که گروه وکلای رسمی یک وب ‌سایت ارائه خدمات حقوقی به صورت نوین و آنلاین، توسط وکلای دادگستری می باشد، کاربر خاص هر شخص حقیقی یا حقوقی که نیازمند دریافت خدمات ارائه شده می تواند باشد.
 
تعریف وکیل و شرایط استفاده از خدمات وکالتی گروه وکلای رسمی:
1- وکیل شخصی است که دارای پروانه وکالت معتبر از مرجع قانونی «کانون وکلای دادگستری» می باشد و می تواند اقدام به ارائه مشاوره حقوقی و همچنین دفاع از حقوق قانونی اشخاص در محاکم نمادید، فلذا این حق به موجب قانون به وی اعطاء گردیده است و اشخاصی که فاقد این وصف باشند از ارائه خدمات حقوقی ممنوع و در صورت انجام با پیگرد قانونی مواجه می گردند.
2- کلیه خدمات این وب ‌سایت، اعم از مشاوره حقوقی به صورت عمومی و مشاوره حقوقی به صورت تخصصی، ارائه لایحه دفاعیه، ارائه دادخواست، ارائه شکوائیه و... توسط وکیل یا وکلای دادگستری که دارای پروانه معتبر از کانون وکلای دادگستری می باشند ارائه می‌ گردد.
3- در این راستا اعتبار وکلای دادگستری ارائه دهنده خدمات توسط گروه وکلای رسمی بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می ‌شود ولیکن اعتبار پروانه وکالت اعضاء گروه وکلای رسمی، منوط به تمدید هر ساله آن در دفتر کانون وکلای دادگستری می باشد.
4- وکلای دادگستری مورد تأیید گروه وکلای رسمی دارای پروانه وکالت معتبر از سوی کانون وکلای دادگستری می باشند ولیکن مدیریت در خصوص قرارداد منعقده بین طرفین و روابط وکیل و موکل و اقدامات هر یک از طرفین و همچنین در خصوص پرداخت و کلیه توافقات فی ما بین هیچگونه مسئولیتی ندارد.
تبصره- مسئولیت‌های مربوط به اقدامات، تمبر مالیاتی،حق الوکاله، شرایط پیشرفت کار و همچنین پیگیری پرونده بر عهده وکیل است.
4- کپی از مطالب این وب سایت برای کاربران بلامانع است و کابران می توانند از منابع به صورت رایگان استفاده نمایند.
5- پاسخ گویی به سئوال توسط وکیل، ظرف مهلت کمتر از 24 ساعت می باشد که در صورت عدم پاسخ گویی به سئوال در مهلت تعیین شده، مبلغ واریزی توسط گروه وکلای رسمی «مدیریت» مسترد خواهد شد.
6- پس از ثبت درخواست خدمات «به غیر از خدمات مشاوره»، ظرف مهلت کمتر از 24 ساعت مشاورین جهت بررسی اولیه اقدام و با درخواست دهنده خدمات عنداللزوم از طریق ایمیل و یا تلفن، تماس برقرار خواهند نمود.
7- ارائه خدمات توسط گروه وکلای رسمی «به غیر از خدمات مشاوره» نیازمند مهلت کمتر از یک هفته می باشد که در صورت عدم ارائه خدمات در مهلت مقرر، مبلغ واریزی توسط گروه وکلای رسمی «مدیریت» مسترد خواهد شد.
8- در شرایط خاص و به صلاحدید وکیل ارائه دهنده خدمات، احتمال لغو شدن و عدم ارائه خدمت به کاربر به دلایلی مانند عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی، سوء استفاده از قانون توسط کاربر و موارد مشابه، به وکیل اختیار میدهد بدون هرگونه اطلاع و یا کسب تکلیف از کاربر، نسبت به عدم ارائه خدمات اقدام نماید و در هر صورت مبلغ واریزی توسط گروه وکلای رسمی «مدیریت» مسترد خواهد شد.
9- مطالب ارائه شده در سایت توسط وکلای دادگستری تهیه و از سوی گروه وکلای رسمی منتشر می گردد فلذا با توجه به تئوری بودن بعضی از مباحث و مقالات مورد ارائه و احتمال وجود نظر شخصی در آنها، مسئولیتی در خصوص نحوه استفاده آن از سوی کاربر متوجه گروه وکلای رسمی نخواهد بود.
 
ارتباطات الکترونیکی:
1- هنگامی که کاربر از خدمات گروه وکلای رسمی استفاده می‏‌ کند، یعنی سفارش اینترنتی خود را ثبت می کند، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌ پذیرد و در صورتی که درخواست با رعایت کلیه اصول و رویه ‏‌ها منطبق گردد و بدون هرگونه ایرادی به مرحله ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری برسد، کاربر موافقت می ‌‏کند که گروه وکلای رسمی به صورت الکترونیکی «از طریق صفحه تهیه شده در سایت» به درخواست شما پاسخ دهد.
تبصره- نظر به مورد فوق تقاضا می گردد در حفظ و نگهداری کد رهگیری ارائه شده کوشا باشید چرا که کلیه مکاتبات و پاسخ‌ های گروه وکلای رسمی از طریق این کد رهگیری صورت می گیرد، و در صورت مفقودی امکان ارائه مجدد با تأخیر میسر است، فلذا در خصوص قصور از سوی کاربر و ایجاد تأخیر در دریافت خدمات، مسئولیتی متوجه گروه وکلای رسمی نمی باشد.
2- تقاضا می گردد در درج ایمیل صحیح و همچنین شماره تلفن‌ همراه و ثابت خود دقت نمایید چرا که درج آنها در صفحه به معنی صحت آنها از سوی کاربر می باشد و اعلام آدرس ایمیل و تلفن‌ رسمی و مورد تأیید شما کاربر گرامی خواهد بود.
 
احترام به قوانین و رعایت حریم شخصی کاربران:
1- گروه وکلای رسمی، به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌ نماید.
تبصره- گروه وکلای رسمی  متعهد می گردد در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.
2- در صورت استفاده از خدمات گروه وکلای رسمی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن رمز خود می باشند فلذا تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که مضر به حال کاربر توسط رمز ورود انجام ‏‌پذیرد به عهده کاربران است. 
3- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.vokalayerasmi.com  است. ما با هیچ روش دیگری جز شماره وکلای دادگستری مورد تأیید در سایت، و یا با شماره دفتر مرکزی 32225913 – 026 با شما تماس نمی ‌‏گیریم. وب سایت گروه وکلای رسمی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.vokalayerasmi.com و www.vokalayerasmi.ir  و www.vokalayerasmi.org و www.vokalayerasmi.net  ندارد و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger  و غیره  ندارد و به هیچ عنوان با این روش‏‌ها با شما تماس نمی ‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
 
ثبت و ارائه خدمات:
1-  ثبت خدمات در همه روز میسر است فلذا ارائه خدمات فقط در روز خواهد بود.
تبصره- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌ خدمات ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات مورد بررسی قرار می گیرد البته کاربران در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش‌‏ خدمت را دارند.
2-  کلیه درخواست‌‏های ثبت شده جهت ارائه خدمات در سایت گروه وکلای رسمی به وسیله وکیل دادگستری پاسخ داده خواهد شد فلذا گروه وکلای رسمی همواره در ارسال کلیه درخواست های خدمات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
3- کاربران میبایستی در هنگام سفارش و ثبت خدمات مورد تقاضا، اقدام به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و به صورت کامل نمایند. چنانچه درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ثبت سفارش خدمات برای کاربر میسر بوده ولیکن ارائه خدمات به صورت کامل و رضایت بخش نمی تواند باشد. بنابراین درج مطالب، ایمیل و شماره تماس‌ همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تأیید بودن صحت آنها از سوی کاربر است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گروه وکلای رسمی مسئولیتی نخواهد داشت. 
4- با عنایت به ثبت سفارش خدمات، از طریق سیستم «اینترنتی»، تحت هیچ شرایطی امکان تغییر مطالب و مدارک ارائه شده و یا امکان تکمیل وجود ندارد. بنابراین لازم است کاربران هنگام ثبت سفارش خدمات، نسبت به این مسأله دقت و توجه لازم را داشته باشند.
5- در ثبت سفارش، نوع خدمات توسط مشتری تعیین می گردد و در صورت اشتباه بودن نوع خدمات مورد تقاضا و متعاقب آن ایجاد هرگونه مشکل، مسئولیتی متوجه گروه وکلای رسمی نیست و وکیل مکلف به ارائه خدمت مورد تقاضا و ثبت شده توسط کاربر می باشد.
6- در صورت عدم اطمینان کاربر در خصوص نوع ثبت سفارش خدمات، می تواند از طریق انتخاب چند گزینه «مشاوره، ارائه دادخواست و یا مشاوره تخصص، ارائه اظهارنامه و...» اقدام نماید.
 
شرایط ارسال پرسش جهت مشاوره حقوقی به صورت عمومی و تخصصی:
در این مشاوره، وکیل مکلف به ارائه مستندات قانونی و رویه محاکم و دیگر موارد به صورت تخصصی نیست.
در این مشاوره، وکیل مکلف به ارائه مستندات قانونی و رویه محاکم و دیگر موارد به صورت تخصصی است.
3- توصیه می شود پرسش حتی الامکان کامل بوده و از مختصر نویسی پرهیز شود «از نوشتن مطالب غیر مرتبط به جد پرهیز شود» فلذا تقاضا می گردد برای درک بهتر مطلب اسلوب نگارش هم رعایت شود «نقطه گذاری، ویرگول، فاصله و...»، و به زبان فارسی تایپ صورت پذیرد «استفاده از کلمات انگلیسی برای تایپ هر چند فارسی اجتناب شود».
4- با پرداخت هزینه فقط یک پرسش مجاز است مگر کاربر خود تمایل به دریافت خدمات مشاوره و پرسش های بیشتری داشته باشد. فلذا در صورت پرسش بیش از یک سئوال در قالب یک سئوال این حق برای وکیل، گروه وکلای رسمی به وجود می آید که فقط نسبت به پاسخ دهی به یک پرسش اقدام نماید و کاربر با ثبت درخواست خدمات مشاوره اعلام به قبولی خود نسبت به تمام شرایط و مقررات می نماید.
5- کاربر محترم ارائه مشاوره از طریق اینترنت قطع به یقین نمی تواند همچون مشاوره تخصصی، حضوری مفید فایده باشد فلذا در صورت اشتباه در طرح سئوال و یا نحوه غلط در خصوص مشکل حقوقی و... و متعاقب آن دریافت مشاوره اشتباه مسئولیتی متوجه گروه وکلای رسمی و مدیریت سایت نمی باشد.
6- در صورت بروز هرگونه مشکل در وهله نخست کاربر می تواند با ارسال ایمیل به info@vokalayerasmi.com مشکل خود را مطرح نماید و در صورت عدم پاسخ گویی ظرف 48 ساعت می تواند از طریق شماره 09128940952 با مدیریت گروه وکلای رسمی ارتباط برقرار نموده و مشکل خود را پیگیری نماید.
لازم به ذکر است در صورت عدم ارسال ایمیل، مدیریت مسئولیتی در پیگیری و حل مشکل نخواهد داشت.
- برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه «تماس با ما» استفاده کنید یا به info@vokalayerasmi.com  ایمیل ارسال کنید.
 
 محتوا:
1- گروه وکلای رسمی نهایت تلاش و دقت خود را در راستای ارائه خدمات نوین می نماید و به منظور تولید محتوای معتبر، حتی الامکان از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌ نماید. لازم به ذکر است گروه وکلای رسمی تضمینی در خصوص محتوای ارائه شده به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی ندارد.
2- وب ‏‌سایت گروه وکلای رسمی تحت هیچ شرایطی و هیچ گونه مسوولیتی را در خصوصبا حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی ‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت همانگونه که هست ارائه می‏‌ گردد فلذا سایت گروه وکلای رسمی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می ‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
© کلیه محتویات سایت موسسه حقوقی دادآوران نستوه شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت موسسه حقوقی دادآوران نستوه تعلق دارد.
 
نمایندگی:
موسسه حقوقی دادآوران نستوه در هیچ نقطه‏‌ ای از کشور نمایندگی  ثبت و ارائه خدمات اینترنتی ندارد و کلیه تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می گردد.
 
قوه قهریه:
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، گروه وکلای رسمی هیچ گونه مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت.
گروه وکلای رسمی ملزم به رعایت همه جانبه حریم شخصی کاربران است، فلذا تقاضا می گردد در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق info@vokalayerasmi.com با ما در میان بگذارید.

برچسب ها:
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.
دفتر مرکزی: تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021
شعبه: شهریار- اندیشه- فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 021

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد.