گروه وکلای رسمی | برای شکایت از شبکه ماهواره ای به کجا مراجعه کنیم..؟

17 /02 /1397
مدیر سایت
سوالات حقوقی متداول
419

برای شکایت از شبکه ماهواره ای به کجا مراجعه کنیم..؟
دادسرای امور بین الملل مستقر در تهران، تحت عنوان دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 30  صالح به رسیدگی به جرایم بین المللی به شرح ذیل می باشد.

صلاحیت دادسرای امور بین الملل عبارت است از:
صلاحیت دادسرای امور بین الملل در دعاوی اتباع خارجی در ایران، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در رسیدگی به دعاوی کیفری دیپلمات ها و ایرانیانی که در خارج از کشور به سر می برند، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در رسیدگی به اتهامات و دعاوی ایرانیانی که به ایران مسترد می شوند، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در طرح هرگونه ادعای کیفری علیه مقامات خارجی، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در موضوع عقد قرارداد با شرکتهای خارجی، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در دعای کیفری علیه اشخاص خارجی که با دادن وعده هایی بدون پشتوانه، صلاحیت دادسرای امور بین الملل در خصوص موسسات و شرکت هایی که ادعای ثبت شرکت و کارآفرینی در سطح بین المللی می نمایند و... می باشد.
برای طرح شکایت در دادسرای امور بین الملل و یا دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 30 مانند همه دادسراها، حضور شاکی و یا وکیل شاکی، تنظیم شکواییه و ضمیمه نمودن مدارک و مستندات و همچنین پرداخت هزینه دادرسی، از الزامات قانونی می باشد.
البته از منظر قانونی، اطلاع دقیقی از شرح وظایف شعب دادسرای امور بین الملل در دسترس نمی باشد.
چنانچه شکایت شما در خصوص قراردادی خارجی می باشد حتماً می بایست ترجمه رسمی آن قرارداد نیز پیوست شکوایه گردد.     
 

 

روابط عمومی گروه وکلای رسمی

برچسب ها:
پربازدید ترین سوالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. این گروه شامل وکلای خانم و آقا بوده و می تواند از پتانسیل آنها با توجه به پرونده های گوناگونی که تا کنون با آنها برخورد داشته است، راهکارهای مفید و با ارزشی در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
گروه وکلای رسمی همواره درراستای رضایت موکلین خود کوشیده است.
هم اکنون با ما تماس بگیرید

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18  می باشد.

پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 16 می باشد.