موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل دادسرای جرایم رایانه ای

07 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
303

وکیل دادسرای جرایم رایانه ای
بهترین وکیل دادسرای جرایم رایانه ای
اگر در حیطه رایانه فعالیت داشته باشید شاید تا کنون نام وکیل دادسرای جرایم رایانه ای را شنیده باشید. امروز با موضوع وکیل دادسرای جرایم رایانه ای با شما عزیزان می باشیم. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که بهترین وکیل در جرایم رایانه ای چه کسی است؟  توسعه  فناوری اطلاعات و گسترش اینترنت و شبکه های مبتنی بر وب و اثر آن در همه ابعاد  و بطن جامعه  سبب شده است که فضای اینترنت علیرغم فواید بسیاری که برای بشر دارد بستری برای سودجویی مجرمان شود به نحوی که امروزه بخش اعظمی از جرایم سنتی نیز بی ارتباط با حوزه فضای مجازی و اینترنت نیست با توجه به اهمیت و گسترش جرایم در این زمینه وکلای موسسه حقوقی دادآوران نستوه مقاله ای با موضوع وکیل دادسرای جرایم رایانه ای برای شما عزیزان تهیه نموده اند. سوالاتی که در این خصوص وجود دارد عبارتند از: بهترین وکیل جرایم رایانه ای کیست؟ وکیل متخصص دادسرای جرایم رایانه ای در تهران کیست؟ شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای چگونه است؟ وکیل شکایت در دادسرای جرایم رایانه ای کیست؟ وکیل دفاع در دادسرای جرایم رایانه ای در تهران کیست؟ برای اطلاع هم اکنون با وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی دادآوران نستوه در ارتباط باشید.
با ما در ارتباط باشید «22881951  - 22873972 -  021».

حوزه جرایم رایانه ای و وکالت در آن علاوه بر دانش کافی در زمینه این جرایم و شیوه های وقوع آن نیازمند اطلاع کافی در خصوص فضای مجازی، بستر اینترنت، سامانه های رایانه ای و مخابراتی، شناخت ارایه دهندگان خدمات دسترسی و... است گروه وکلای نستوه با همکاری وکلا متخصص در این حوزه  فعالیت می کند.
جرایم رایانه ای جرایمی است که در فضای  اینترنت و سایبر واقع می شود به بیانی هر نوع فعل یا ترک فعلی  که به وسیله وسایل رایانه ای و از طریق اتصال به اینترنت واقع شود و قانونگذار از طریق تعیین مجازات ارتکاب آن را ممنوع دانسته است،  به عنوان جرم رایانه ای شناخته می شود. بسیاری از جرایم سنتی امروزه از طریق فضای سایبر ارتکاب می یابد سرقت، کلاهبرداری از جرایم سنتی است که امروزه مصادیق رایانه ای آن روز بروز بیشتر می شود که ارتکاب این جرایم از طریق این فضا سبب می شود که برای رسیدگی و همچنین وکالت در این حوزه شخص علاوه بر دانش حقوقی دانش لازم در خصوص فضای مجازی را داشته باشد.
به گفته وکیل دادسرای جرایم رایانه ای نوع دیگر از جرایم قبل از ورود رایانه به عرضه زندگی امکان وقوع آن وجود نداشت که می توان به جرایم ارایه دهنده گان خدمات دادرسی اشاره کرد. به طور کلی  می توان جرایم رایانه ای را باتوجه به قانون  به سه گروه تقسیم کرد:
1- جرایم علیه سامانه های  و داده های رایانه ای:  دراین جرایم به طور مستقیم خود سامانه ها و داده ها رایانه ای هدف و موضوع است از جمله این جرایم می توان به جعل رایانه ای و استفاده از سند مجعول، دسترسی یا شنود غیر مجاز، جاسوسی رایانه ای، اخلال در سیستم های رایانه ای و مخابراتی، ممانعت از دسترسی به داده ها و سامانه های رایانه ای، سرقت رایانه ای کلاهبرداری رایانه ای اشاره کرد.
2- جرایم ارایه دهندگان خدمات اینترنتی و دسترسی: این جرایم  فقط توسط افرادی خاص که نسبت به ارایه خدمات دسترسی اقدام می نمایند قابلیت ارتکاب دارد و قانون گذار  با جرم انگاری و تعیین مجازات برای تخلف از برخی تکالیفی که بر عهده این گروه قرارداده است از بالاترین ضمانت اجرایی  ممکن برای تکالیف قانونی آنها بهره جسته است.  در این تقسیم بندی  می توان جرم افشای  داده های حفاظت شده،  عدم ارایه داده های حفاظت شده و عدم نگهداری داده ترافیک و اطلاعات کاربران در مدت مقرر قانونی را ذکر کرد. نکته قابل توجه این است که جرایم این دسته هم می تواند به وسیله ارایه دهندگان خدمات دسترسی و هم ارایه دهندگان خدمات میزبانی ارتکاب یابد.
3- جرایم  محتوایی  که خو.د به دو دسته  جرایم علیه داده ها و سامانه های رایانه ای و  علیه فرد و جامعه تقسیم می شوند. این جرایم همان جرایم سنتی هستند که امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، بستر سنتی آن به تدریج جای خود را به فضای سایبر به عنوان مکانی  جدید برای ارتکاب این جرایم داده است و روز به روز با توجه با ضعف امکانات کنترلی کشور در این حوزه رو به افزایش است از جمله این جرایم می توان به جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، نهادها عمومی و دولتی، مقدسات اسلامی تولید، انتشار، توزیع معامله بد افزارها رایانه ای، در دسترس قراردادن، انتشار یا فروش گذر واژه های رایانه ای متعلق به دیگری و آموزش جرایم حوزه رایانه از جمله جاسوسی و شنود غیرمجاز نام برد.

همانگونه که مشاهده گردید وکالت در دادسرای جرایم رایانه ای نیازمند حضور وکیل دادسرای جرایم رایانه ای است. از این رو موسسه حقوقی دادآوران نستوه مفتخر به معرفی وکیل دادسرای جرایم رایانه ای به شما عزیزان می باشد. چنانچه پرونده ای در دادسرای جرایم رایانه ای دارید توصیه می نماییم حتی الامکان از وکیل دادسرای جرایم رایانه ای مشاوره اخذ نمایید. وکالت و دفاع در این حوزه مستلزم تخصص و دانش های خاص و منحصر به فرد است که موسسه حقوقی دادآوران نستوه مفتخر به معرفی وکلای متخصص در حوزه جرایم رایانه ای می باشد.
به قلم وکیل حسن باغستانی (کارآموز وکالت) وکیل دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

روابط عمومی گروه وکلای نستوه
با ما در ارتباط باشید «22881951  - 22873972 -  021».
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر