موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل دیوان عدالت اداری

18 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات حقوقی
268

وکیل دیوان عدالت اداری
بهترین وکیل دیوان عدالت اداری 
با توجه به حساسیت دعاوی دیوان عدالت اداری در کشور امروز با موضوع وکیل دیوان عدالت اداری با شما عزیزان خواهیم بود. در نظام سازمانی و اداری کشور با توجه به گستردگی ارگان ها و سازمان های اداری دولتی و باتوجه به حجم گسترده روابط مردم با ادارات دولتی برای انجام امور جاری بسیار پیش می آید که مراجع مزبور و مراجعین با مشکلات حقوقی روبرو می شوند که برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند طرح دعوی حقوقی علیه مراجع مزبور نزد عالی ترین مرجع  قضایی اداری  یعنی دیوان عدالت اداری می باشند و این کار می تواند توسط وکیل دیوان عدالت اداری صورت پذیرد. سوالاتی که می تواند در این خصوص وجود داشته باشد عبارتند از اینکه بهترین وکیل دیوان عدالت اداری کیست؟ وکیل دیوان عدالت در تهران کیست؟ دفتر وکیل متخصص دیوان عدالت اداری در تهران کجاست؟ بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران کیست؟ آدرس موسسه حقوقی معتبر در تهران کجاست؟ برای اطلاع از سوالات خود می توانید با وکلا و کارشناسان متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری از موسسه حقوقی دادآوران نستوه در ارتباط باشید.
22881951 - 021
22873972 - 021

بهترین وکیل دیوان عدالت اداری
کیست؟ بهترین وکیل دیوان عدالت اداری در تهران وکیلی است که ضمن داشتن پروانه وکالت معتبر در تهران دارای اطلاعات حقوقی در خصوص دعاوی دیوان عدالت اداری باشد و به حقوق عمومی نیز آگاهی داشته باشد. موسسه حقوقی دادآوران نستوه با وجود دپارتمان های تخصصی از جمله دپارتمان حقوقی عمومی و دعاوی دیوان عدالت اداری آماده ارائه خدمات حقوقی و معرفی بهترین وکیل دیوان عدالت اداری می باشد.
دیوان عدالت اداری در کجا قرار دارد؟ با توجه به شرایط دیوان عدالت اداری فقط در تهران مستقر می باشد و البته اشخاص می توانند در هریک از شهرها که دیوان عدالت اداری داری شعب برای دریافت دادخواست می باشد مراجعه نمایند و دادخواست خود را تقدیم دیوان عدالت اداری نماید. البته وکیل دیوان عدالت اداری را می توان در شهر خود نیز برای پیگیری امور خود انتخاب نمایید لیکن بهتر است وکیل دیوان عدالت اداری را در تهران برای پیگیری بهتر انتخاب نمایید.
صلاحیت دیوان عدالت اداری چیست؟ دیوان عدالت با توجه به صلاحیت های اعطایی قانونگذار  در ماده 10 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در موارد ذیل صالح به رسیدگی است:
1- رسيدگی به شكايات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقيقی يا حقوقی از:
الف- تصميمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه¬ها و سازمانها و مؤسسات و شرکتهای دولتی و شهرداری¬ها و سازمان تأمین اجتماعی و تشکیلات و نهادهای انقلابی و مؤسسات وابسته به آنها.
ب- تصميمات و اقدامات مأموران واحدهای مذكور در بند «الف» در امور راجع به وظايف آنها.
2- رسيدگي به اعتراضات و شكايات از آراء و تصميمات قطعی هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری و كميسيون‌هایی مانند كميسيون‌های مالياتی، هيأت حل اختلاف كارگر و كارفرما، كميسيون موضوع ماده (100) قانون شهرداری ‌ها منحصراً از حيث نقض قوانين و مقررات يا مخالفت با آنها
3- رسيدگی به شكايات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و ساير مستخدمان واحدها و مؤسسات مذكور در بند (1) و مستخدمان مؤسساتی كه شمول اين قانون نسبت به آنها محتاج ذكر نام است اعم از لشكری و كشوری از حيث تضييع حقوق استخدامی
باتوجه به این که موضوعاتی که در حیطه صلاحیت دیوان عدالت اداری است به عنوان موضوعاتی خاص و بعضاً پیچیده با شرایط خاص می باشد وکالت در دیوان عدالت اداری نیازمند دانش خاص است و نیازمند وکیل دیوان عدالت اداری است.

موضوعات مورد رسیدگی  در دیوان عدالت اداری باتوجه به روند خاص بررسی نیازمند دقت بسیار و استفاده از راه کارهای خاص برای وکالت در  این مرجع عالی قضایی است به نحوی که بدون دانش خاص در آن نمیتوان دفاعی مطلوب و اثر گذار را در دعوی ارایه داد با توجه به این که کلیه ارگان های دولتی از نمایندگان حقوقی متخصص بهره مند  هستند طرح دعوی بدون استفاده از وکیل متخصص دیوان عدالت اداری پیشنهاد نمی شود. با توجه به گستردگی دعاوی حوزه صلاحیت دیوان عدالت اداری لازم است در انتخاب وکیل متخصص دیوان عدالت اداری دقت لازم را انجام دهید چرا که وکیل متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری کسی است که علاوه بر دانش کافی در حوزه دفاع در دیوان عدالت اداری در موضوعات خاص آن نیز متخصص و متبحر باشد. موسسه حقوقی دادآوران نستوه مفتخر به معرفی وکیل دیوان عدالت اداری در هرکدام از حوزه های صلاحیت دیوان عدالت اداری از جمله وکیل متخصص در دعاوی موضوع کمیسیون ماده 100 قانون شهرداریها  در دیوان عدالت اداری، وکیل متخصص در دعاوی مربوط به حوزه تامین اجتماعی و روابط کارگر کارفرمایی ، دعاوی مربوط به حوزه اساس استحقاق خسارت ناشی از فعل سازمانها دولتی و وابسته به دولت در در دیوان عدالت اداری است.
به قلم حسن باغستانی (کارآموز وکالت) وکیل عضو کانون وکلای دادگستری مرکز


22881951 - 021
22873972 - 021
روابط عمومی گروه وکلای رسمی
 
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر