گروه وکلای رسمی | 09128940952 | وکیل شرب خمر تهران

26 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
518

وکیل شرب خمر تهران

  بهترین وکیل شرب خمر تهران


 

 

چنانچه بنا به هر دلیل پرونده شرب خمر علیه شما طرح شده باشد در اولین اقدام به دنبال بهترین وکیل شرب خمر می باشید. با توجه به همین مطلب امروز در موسسه حقوقی دادآوران نستوه با موضوع وکیل شرب خمر به همراه شما عزیزان خواهیم بود. بهتر است قبل از هر چیز بدانید دادسرای ارشاد یعنی دادسرای ناحیه 21 به پرونده های شرب خمر که معمولاً از طریق آزمایش دستگاه الکل سنج که به وسیله نیروی راهنمایی و رانندگی و یا نیروی انتظامی به جریان افتاده است رسیدگی می نماید. سوالاتی که می تواند در خصوص موضوع شرب خمر وجود داشته باشد عبارتند از اینکه : بهترین وکیل شرب خمر در تهران کیست؟ دفاع در شرب خمر چگونه است؟ دفاع در شرب خمر به وسیله دستگاه اکل سنج چگونه است؟‌آدرس وکیل شرب خمر در تهران کجاست؟ آدرس دفتر وکالت وکیل در تهران کجاست؟ دفاع در حمل مشروبات الکلی چگونه است؟ بهترین وکیل برای دفاع از شرب خمر در تهران کیست؟‌ نحوه آزاد کردن خودرو در شرب خمر چگونه است؟‌ برای اطلاع از سوالات خود می توانید هم اکنون با وکیل شرب خمر و یا کارشناسان گروه وکلای نستوه با شماره های ذیل در ارتباط باشید :

 

22881951 – 22873972

 

مرجع رسیدگی به جرم شرب خمر کجاست؟

 

با عنایت به توضیحی که در ابتدا امر در خصوص نحوه به جریان افتادن پرونده های شرب خمر برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شد، مرجع رسیدگی به جرم شرب خمر در ابتدا با دادسرای عمومی و انقلاب می باشد البته در تهران این جرایم به داسرای ارشاد و یا همان دادسرای ناحیه 21 ارجاع می گردد و چنانچه پرونده دارای شرایط صدور قرار جلب به دادرسی باشد برای تعیین مجازات پرونده را به دادگاه کیفری دو ارجاع می نمایند.

 

بهترین وکیل شرب خمر کیست؟

 

شاید بیشترین دغدغه برای شما در صورت بروز چنین پرونده ای داشتن بهترین وکیل برای شرب خمر باشد. حال لازم است بدانید با توجه بدین موضوع که پرونده شما دارای وصف کیفری است در وهله نخست می بایست به دنبال وکیل کیفری کار و یا متخصص در امور کیفری باشید. وکیل برای شرب خمر شخصی است که ضمن دارا بودن پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری متخصص در امور کیفری باشد و قبلاْ نیز پرونده هایی با موضوع شرب خمر داشته باشد. از این رو به شما توصیه می نماییم قبل از هر اقدامی در جلسه رسیدگی دادسرا و یا پس از آن به همراه وکیل شرب خمر حاضر شوید.

 

درصد الکل چه تاثیری در نظر قاضی دارد؟

 

میزان درصد الکل هیچ تاثیری در میزان مجازات ندارد ولیکن شاید در مواردی فقط بتوان به عنوان دلائل حاکی از برائت از آن استفاده نمود، چراکه مجازات شرب خمر حد می باشد و میزان 1درصد و یا 75 درصد با توجه به حرام بودن و غیرقانونی بودن شرب خمر تاثیری در مجازات ندارد البته به گفته وکیل شرب خمر با توجه بدین موضوع که بیشترین ادله برای تشکیل پرونده های شرب خمر تست توسط توسط دستگاه الکل سنج می باشد و امکان خطا در این دستگاه ها وجود دارد می تواند از دلائل و قرائن علم آور برای قاضی جهت اثبات و یا نفی شرب خمر باشد.

 

 بیشتر بدانیم >> نحوه دفاع شرب خمر با تست الکل سنج چگونه است ؟

 

مدت زمان توقیف خودرو در تست الکل چه میزان است؟

 

با توجه به رویه موجود در مواردی که تست شرب خمر مثبت می شود چنانچه شخص دارای خودرو باشد خودروی ایشان توقیف می شود، مدت زمان توقیف خودرو 21 روز می باشد و مالک پس از اتمام مدت مذکور می تواند برای رفع توقیف به در دادسرای ارشاد (دادسرای ناحیه 21) و یا دادگاه مراجعه نماید.

نحوه رفع توقیف خودرو متهم به شرب خمر چگونه است؟

 

مجدداً توصیه و تاکید می نماییم قبل از هر امری با وکیل شرب خمر مشاوره اخذ نمایید ولیکن برای رفع توقیف از خودرو که جهت شرب خمر توقیف گردیده است پس از گذشت 21 روز از زمان توقیف مالک خودرو می بایست به شعبه دادسرای ارشاد که پرونده در آن در جریان رسیدگی می باشد مراجعه نماید و درخواست رفع توقیف خودرو را به بازپرس و یا دادیار رسیدگی کننده ارائه نماید. لازم است مالک خودرو شخصاً در شعبه حضور داشته باشد و کارت ملی و یا شناسنامه و کارت خودرو و یا برگ سبز آن را به همراه کپی به همراه داشته باشد.

 

 بیشتر بدانیم >> دفاع در اتهام رانندگی در مستی

 

دفاع در شرب خمر چگونه است؟

 

با توجه به پیچیدگی پرونده های کیفری بهتر است موضوع دفاع در اتهام شرب خمر را به وکیل شرب خمر وانهید و از پیچیده نمودن پرونده جلوگیری نمایید و لازم به ذکر است صرف انکار نمی تواند ساقط مجازات باشد چنانچه علم قاضی در موضوع حاصل شده باشد.


وکالت در امور کیفری نیازمند تبحر و تخصص می باشد از این رو موسسه حقوقی دادآوران نستوه آماده ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز در موضوعات حقوقی می باشد. با توجه به اینکه در بسیاری از موارد دستگاه الکل سنج می تواند دارای خطا باشد این امکان وجود دارد که موجب بروز ضرر به شما عزیزان گردد و همچنین بسیاری از موارد اشخاص به دلیل نگرانی و دلائل دیگر اقدام به اقرار می نمایند. بهتر است قبل از هر اقدام با توجه به آنچه در این مطلب به آن اشاره گردید با وکیل شرب خمر مشاوره نمایید.

 

روابط عمومی گروه وکلای نستوه

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره