گروه وکلای رسمی | 09128940952 | بهترین وکیل جرایم رایانه ای

26 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
475

بهترین وکیل جرایم رایانه ای

بهترین وکیل جرایم رایانه ای چه کسی است ؟

وکیل جرایم رایانه ای (موسسه حقوقی دادآوران نستوه)
 
امروز در موسسه حقوقی دادآوران نستوه با موضوع بهترین وکیل جرایم رایانه ای همراهتان می باشیم. لازم به ذکر است در صورت نیاز به وکیل جرایم رایانه ای هم اکنون می توانید با وکیل جرایم رایانه ای یا وکیل جرایم اینترنتی ، وکیل جرایم سایبری و وکیل فضای مجاری در دپارتمان حقوق کیفری گروه وکلای نستوه از طریق شماره تماس های  22881951 و 22873972 - 021  در ارتباط باشید.
 
توسعه  فناوری اطلاعات و گسترش اینترنت و شبکه های مبتنی بر وب و اثر آن در همه ابعاد  و بطن جامعه  سبب شده است که فضای اینترنت علی رغم فواید بسیاری که برای بشر دارد بستری برای سودجویی مجرمان شود ، سوالاتی که در این زمینه وجود دارد عبارت است از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران کیست؟‌ دفتر وکیل متخصص در جرایم رایانه ای در تهران کجاست؟‌ شرایط شکایت در موضوع جرایم رایانه ای چیست؟ برای اطلاع از سوالات خود با کارشناسان و وکیل جرایم رایانه ای در ارتباط باشید
 
امروزه بخش اعظمی از جرایم سنتی نیز بی ارتباط با حوزه فضای مجازی و اینترنت نیست. با توجه به اهمیت و گسترش جرایم در این زمینه  برآن شدیم جهت جلوگیری از ورود ضرر به شما عزیزان اطلاعاتی در این خصوص تقدیم نماییم.
حوزه جرایم رایانه ای و وکالت جرایم رایانه ای در آن علاوه بر دانش کافی در زمینه این جرایم و شیوه های وقوع آن نیازمند اطلاع کافی در خصوص فضای مجازی، بستر اینترنت، سامانه های رایانه ای و مخابراتی، شناخت ارایه دهندگان خدمات دسترسی و... است که گروه وکلای نستوه با همکاری وکلا متخصص در این حوزه  فعالیت می کند.
 
جرایم رایانه ای جرایمی است که در فضای اینترنت و یا در اصطلاح در فضای مجازی رخ می دهد شود
 
 
جرایم اینترنتی را به جرایم سایبری نیز تعرفه نموده اند یعنی جرایمی که در سایبر واقع می شود به بیانی دیگر هر نوع فعل یا ترک فعلی که به وسیله وسایل رایانه ای و از طریق اتصال به اینترنت واقع شود و قانونگذار از طریق تعیین مجازات ارتکاب آن را ممنوع دانسته باشد،  به عنوان جرم رایانه ای یا جرم سایبری شناخته می شود بسیاری از جرایم سنتی امروزه از طریق فضای سایبر ارتکاب می یابد همچون سرقت .
جالب است بدانید که کلاهبرداری از جرایم سنتی است البته امروزه مصادیق رایانه ای آن روز بروز بیشتر می شود، ارتکاب این جرایم از طریق فضای مجازی سبب میشود که برای رسیدگی و همچنین وکالت در این حوزه شخص علاوه بر دانش حقوقی دانش لازم در خصوص این فضا را داشته باشد.  نوع دیگر از جرایم رایانه ای قبل از ورود رایانه به عرضه زندگی امکان وقوع آن وجود نداشت که می توان به جرایم ارایه دهنده گان خدمات دادرسی اشاره کرد . به طور کلی  می توان جرایم رایانه ای یا جرایم فضای مجازی را باتوجه به قانون  به سه گروه تقسیم کرد:
 
1- جرایم علیه سامانه ها و داده های رایانه ای :  دراین جرایم به طور مستقیم خود سامانه ها و داده های رایانه ای هدف و موضوع است از جمله این جرایم می توان به جعل رایانه ای و استفاده از سند مجعول، دسترسی یا شنود غیر مجاز، جاسوسی رایانه ای، اخلال در سیستم های رایانه ای و مخابراتی، ممانعت از دسترسی به داده ها و سامانه های رایانه ای، سرقت رایانه ای و کلاهبرداری رایانه ای اشاره کرد.
 
 
2- جرایم ارایه دهندگان خدمات اینترنتی و دسترسی : این جرایم فقط توسط افرادی خاص که نسبت به ارایه خدمات دسترسی اقدام می نمایند قابلیت ارتکاب دارد و قانون گذار  با جرم انگاری و تعیین مجازات برای تخلف از برخی تکالیفی که بر عهده این گروه قرارداده است از بالاترین ضمانت اجرایی ممکن برای تکالیف قانونی آنها بهره جسته است. در این تقسیم بندی  می توان جرم افشای داده های حفاظت شده ، عدم ارایه داده های حفاظت شده و عدم نگهداری داده ترافیک و اطلاعات کاربران در مدت مقرر قانونی را ذکر کرد. نکته قابل توجه این است که جرایم این دسته هم می تواند به وسیله ارایه دهندگان خدمات دسترسی و هم ارایه دهندگان خدمات میزبانی ارتکاب یابد
 
 بیشتر بدانیم >> تفاوت کلاهبرداری با سرقت رایانه ای
 
3- جرایم  محتوایی :  که خود به دو دسته جرایم علیه داده ها و سامانه های رایانه ای و علیه فرد و جامعه تقسیم می شوند. این جرایم همان جرایم سنتی هستند که امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، بستر سنتی آن به تدریج جای خود را به فضای سایبری به عنوان مکانی  جدید برای ارتکاب این جرایم داده است و روز به روز با توجه با ضعف امکانات کنترلی کشور در این حوزه رو به افزایش است. از جمله این جرایم می توان به جرایم رایانه ای علیه عفت و اخلاق عمومیجرایم رایانه ای علیه نهادها عمومی و دولتی ، جرایم رایانه ای به مقدسات اسلامی تولید، انتشار، توزیع معامله بد افزارها رایانه ای، در دسترس قراردادن، انتشار یا فروش گذر واژه های رایانه ای متعلق به دیگری و آموزش جرایم حوزه رایانه از جمله جاسوسی و شنود غیرمجاز نام برد.

وکالت و دفاع در حوزه جرایم رایانه ای مستلزم تخصص و دانش خاص است که مسلماً نیازمند ورود وکیل جرایم رایانه ای (وکیل جرایم سایبری) می باشد. موسسه حقوقی دادآوران نستوه با معرفی وکیل جرایم رایانه ای و وکیل متخصص جرایم رایانه ای در کنار شما می باشد.
 
به قلم وکیل بهاره همایی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 
روابط عمومی گروه وکلای نستوه
برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره