موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل دادسرای جرایم پزشکی

04 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
560

وکیل دادسرای جرایم پزشکی





بهترین وکیل دادسرای جرایم پزشکی


 

با توجه به شرایط امروز جامعه و نقش عده ای از پزشکان در این حیطه امروز با موضوع وکیل دادسرای جرایم پزشکی همراه شما عزیزان می باشیم و در صورت بروز هرگونه مشکل وکیل دادسرای جرایم پزشکی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان حقوق کیفری گروه وکلای نستوه و وکیل دادسرای جرایم پزشکی هم اکنون در ارتباط باشید. قبل از هر چیز موضوعاتی که می تواند برای شما سوال را به همراه داشته باشد عبارتند از بهترین وکیل دادسرای جرایم پزشکی کیست؟ شکایت توسط وکیل در دادسرای جرایم پزشکی چگونه است؟ دفتر وکیل دادسرای جرایم پزشکی در تهران کجاست؟ نحوه شکایت از پزشک چگونه است؟ دفاع در پرونده دادسرای جرایم پزشکی چگونه است؟ همانگونه که پیشتر نیز اعلام گردید مطلب فوق در خصوص وکیل دادسرای جرایم پزشکی توسط وکیل متخصص دادسرای جرایم پزشکی به رشته تحریر درآمده است و شما در صورت مطالعه و عدم دریافت پاسخ سوالات خود می توانید با کارشناسان و وکلای موسسه حقوقی دادآوران نستوه با شماره های 22881951 - 22874318021 در ارتباط باشید.

 وکیل دادسرای جرایم پزشکی و دارویی، جرایم حوزه پزشکی دارای دو نوع  جرایم خاص پزشکی و جرایم مغایر با شئون حرفه ای پزشکی می باشد.
بهتر است بدانید مهمترین جرایم پزشکی عبارتند از قتل غیر عمدی ناشی از تقصیر پزشکی، ایراد صدمات بدنی غیر عمدی ناشی از تقصیر پزشکی، سقط جنین و مهمترین جرایم مغایر با شئون حرفه ای پزشکی  عبارتند از تبلیغات گمراه کننده و فریب بیماران، دخالت غیر مجاز در امور پزشکی، اشتغال در امور فنی بیمارستان، داروخانه، زایشگاه بدون داشتن مجوز، بکارگیری افراد فاقد صلاحیت در امور فنی، تقلب در تهیه و تولید مواد دارویی، افشاء اسرار بیماران، صدور گواهی خلاف واقع پزشکی، خودداری از کمک به مصدومین است.

 

☑️ بیشتر بدانیم >> جرایم پزشکی و نحوه شکایت از پزشک


در خصوص این جرایم و تخلفات همانگونه که از نام آن ها پیداست، اکثراً پزشکان و افراد مربوط به حوزه پزشکی به عنوان مرتکب آن می باشند و به عنوان متهم در دادسرای جرایم پزشکی مراجعه می نمایند.

بهترین وکیل دادسرای جرایم پزشکی در تهران کیست؟

برای پاسخ به این سوال که بهترین وکیل دادسرای جرایم پزشکی چه شخصی است با مطالعه به متن ارائه گردیده می توان پاسخ داد که شخصی است که دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری بوده و در امور پزشکی، قانون و آیین نامه های آن اطلاعات مفیدی داشته باشد فلذا بهره مندی از یک وکیل متخصص برای دفاع از جرایم مطرح در دادسرای پزشکی و امور دارویی می تواند از مشکلات بعدی برای پزشکان محترم که ناخواسته درگیر جرایم مرتبط به آن شده اند جلوگیری نماید و همچنین برای اشخاصی که به عنوان شاکی به دادسرای جرایم پزشکی مراجعه نموده اند.
چرا که در اکثر موارد با دفاع تخصصی وکیل دعاوی و جرایم پزشکی و دارویی، می تواند احقاق حق صورت گسر و پرونده در همان دادسرای جرایم پزشکی و دارویی  و بدون نیاز به کیفر خواست پایان یابد  و یا با صدور کیفرخواست دادگاه برای رسیدگی آماده شود. در غیر از وجود وکیل دادسرای جرایم پزشکی ممکن است شرایط به گونه ای باشد که نیاز به دفاعی به مراتب پیچیده و سخت در مرحله دادگاه باشد.

 

☑️  بیشتر بدانیم >> وکیل دادسرای جرایم پزشکی

 

بنا به اظهارات وکیل دادسرای جرایم پزشکی و دارویی در موسسه حقوقی دادآوران نستوه، جرایم مربوط به پزشکی دارای قوانین خاص و عموماً تخصصی از جمله ماده واحده قانون سقط درمانی، قانون  مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی، قانون چگونگی تعیین وظایف و صلاحیت شاغلان حوزه پزشکی و وابسته به آن و... می باشد.

 

☑️  بیشتر بدانیم >> برای شکایت از پزشک به کجا باید مراجعه کرد؟

 

صلاحیت دادگاه ها در رسیدگی به جرایم پزشکی عموماً خاص می باشد برای مثال برخی از جرایم مرتبط با جرایم پزشکی در صلاحیت دادگاه انقلاب با مجازت ها و شرایط ویژه رسیدگی در این دادگاهاست، لازم است برای کسب نتیجه مطلوب  در دادسرا یا دادگاه جرایم پزشکی و دارویی ضمن مشاوره با وکیل متخصص و آگاه به قوانین خاص حوزه دادسرای جرایم پزشکی می توانید از وکیل متخص جرایم پزشکی و دفاع تخصصی توسط وکیل متخصص دادسرا جرایم پزشکی و دادگاه جرایم پزشکی و دارویی بهره مند گردید. موسسه حقوقی دادآوران نستوه مفتخر است که وکلای متخصص در خصوص دادسرای جرایم پزشکی را به شما پیشنهاد دهد .


به قلم وکیل حسن باغستانی (کارآموز وکالت) وکیل دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

 

با ما تماس بگیرید  22881951  و 22873972

روابط عمومی گروه وکلای نستوه

 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر