موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | کروکی فرضی

19 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات حقوقی
870

کروکی فرضی

کروکی فرضی چیست؟
وکیل دریافت کروکی فرضی در تهران

 
با توجه به شرایط پیش آمده در جامعه که بسیار ناخوشایند نیز می باشد، شاید شما هم بنا به دلایلی نیازمند دریافت کروکی فرضی باشید. از این رو برای کمک به شما امروز با موضوع کروکی فرضی همراه با شما عزیزان خواهیم بود. دریافت کروکی فرضی شرایطی دارد و بنا به نیاز شما قابل پیگیری و دریافت است. قبل از هر چیز ممکن است سوالاتی برای شما پیش آید از قبیل : چگونه کروکی فرضی دریافت کنیم؟ برای دریافت کروکی فرضی به کجا مراجعه نماییم؟ شرایط دریافت کروکی فرضی چیست؟ بهترین وکیل دریافت کروکی فرضی در تهران کیست؟ مدارک دریافت کروکی فرضی چیست؟ دفتر وکیل دریافت کروکی فرضی در تهران کجاست؟ برای اطلاع از سوالات حقوقی خود و دریافت مشاوره حقوقی می توانید هم اکنون با شماره تلفن های 22881951 - 22873972021 موسسه حقوقی دادآوران نستوه و با نام معتبر گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
 
کروکی فرضی چیست؟
شاید برای شما پیش آمده باشد که نام کروکی فرضی را شنیده باشید و برایتان این سوال ایجاد شده باشد که کروکی فرضی چیست در پاسخ به این سوال گفتنی است که کروکی فرضی همان صحنه به هم خورده تصادف محسوب می شود که به صورت عمداً و یا سهواً توسط طرفین یا یکی از آنها بهم خورده است و برای دریافت خسارت نیازمند ترسیم کروکی به صورت فرضی می باشد.
 
برای دریافت کروکی فرضی به کجا مراجعه کنیم؟
برای دریافت کروکی فرضی می توانید به وکیل دادگستری مراجعه نمایید و به ایشان وکالت دهید و مراحل دریافت کروکی فرضی توسط ایشان صورت می پذیرد.
البته چنانچه وقت داشته باشید شخصاً می توانید برای دریافت کروکی فرضی به نشانی خیابان شریعتی- نرسیده به میرداماد- خیابان گل نبی- میدان کتابی- پلاک 34 مجتمع 3 شورای حل اختلاف مراجعه کنید
ساعات کاری شورای حل اختلاف برای دریافت کروکی فرضی از ساعت 15 الی 19 می باشد.

 بیشتر بدانیم >> آیا خسارت و افت ماشین قابل مطالبه است؟
 
در چه شرایطی کروکی فرضی نیاز است؟
در مواردی که صحنه تصادف به هم می خورد و شما نیازمند دریافت خسارت از بیمه می باشید باید اقدام به دریافت کروکی فرضی نمایید.
به هم خوردن صحنه تصادف می تواند مبنی بر فرار مقصر حادثه باشد و یا در مواردی که خودروی شما در پارک است و شخص پس از تصادف اقدام به ترک محل می نماید و شما می خواهید از بیمه بدنه خود خسارت را دریافت نمایید از این رو باید برای مطالبه خسارت با تکمیل مدارک از جمله کروکی فرضی به بیمه مراجعه نماید.
 
مدارک دریافت کروکی فرضی چیست؟
1- دادخواست تقاضای تامین دلیل مبنی بر کروکی فرضی 
2- بیمه نامه خودرو
3- کارت خودرو یا برگ سبز
4- کارت شناسایی
5- در صورت وجود وکیل وکالتنامه وکیل
 
 
کروکی فرضی توسط چه کسی صادر می شود؟
پس از تشکیل پرونده موضوع به کارشناس رسمی دادگستری ارجاع می گردد و کارشناس با معاینه محل و معاینه خودرو اقدام به ترسیم کروکی فرضی به صورت ارائه نظریه  کارشناسی می نماید و در نهایت موضوع از طریق شورای حل اختلاف به بیمه اعلام می گردد.
 
وکیل دریافت کروکی فرضی در تهران کیست؟ 
جالب است بدانید هر وکیل برای انجام کروکی فرضی می تواند اقدام نماید ولی مهمترین موضوع این است که وکیل شما اشراف کامل به موضوع کروکی فرضی و نحوه دریافت آن داشته باشد.
استفاده از خدمات وکالتی توسط وکیل دادگستری از سوی شما می تواند موجب کاهش روند طولانی رسیدگی شود و بهتر است در خصوص هر موضوع حقوقی قبل از هر اقدام با وکیل دادگستری مشاوره حقوقی اخذ نمایید که مبادا موجب ورود ضرر به شما نگردد.
 
 بیشتر بدانیم >> مطالبه افت ماشین
 
به قلم وکیل بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 
اول بپرسید ، بعد اقدام نمایید : 22881951 - 22873972 – 021
 
برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر