موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل مطالعه پرونده کیفری

30 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
1528

وکیل مطالعه پرونده کیفری

بهترین وکیل مطالعه پرونده کیفری


با توجه به اهمیت پرونده های کیفری و شرایط حاکم بر آن که منجر به فشار روحی و روانی به طرفین پرونده می گردد، لازم دیدیم امروز با موضوع وکیل مطالعه پرونده کیفری همراه شما عزیزان باشیم. پرونده های کیفری با توجه به حساسیت های موجود در آن دارای تفاوت های بسیار بسیار چشمگیری با پرونده های حقوقی می باشند، فلذا الزاماً برای اطلاع از موضوع، نحوه دفاع، شرایط دفاع در پرونده کیفری خود، می بایست وکیل مطالعه پرونده کیفری به همراه داشته باشید.

مبادا بدون مطالعه پرونده کیفری اقدام به دفاع نمایید و موجبات ورود ضرر به خودتان را به دست خودتان رقم نزنید. در ادامه این مقاله محاسن استفاده از وکیل مطالعه پرونده کیفری از سوی موسسه حقوقی دادآوران نستوه مورد بررسی قرار گرفته است که برای شما به اشتراک گذاشته می شود لیکن قبل از هر چیز سوالاتی می تواند برای شما به وجود آید که عبارتند از بهترین وکیل مطالعه پرونده کیفری کیست؟ مطالعه پرونده کیفری چگونه است؟ تفاوت مطالعه پرونده کیفری و حقوقی چیست؟ وکیل مطالعه پرونده کیفری در تهران کیست؟ شرایط مطالعه پرونده کیفری چیست؟ هزینه مطالعه پرونده کیفری چقدر است؟ برای اطلاع از سوالات خود می توانید با وکلا و کارشناسان گروه وکلای نستوه از طریق 22881951 - 22873972 - 021  در ارتباط باشید.

 

شرایط مطالعه پرونده کیفری چگونه است؟

مطالعه پرونده کیفری یکی از الزامات حقوقی برای طرفین یعنی متهم و حتی شاکی است. چراکه متهم با مطالعه پرونده کیفری می توانید از محتویات پرونده مطلع گردد وتدارک دفاع را داشته باشد و همچنین شاکی با اطلاع از نحوه دفاع و اظهارات متهم اقدام به ارائه مدارک در پرونده نماید. بهتر است مطالعه پرونده کیفری توسط وکیل قبل از حضور موکل در شعبه برای تفهیم اتهام صورت پذیرد یعنی همین که متهم احضار گردید مراتب به اطلاع وکیل جهت مطالعه پرونده کیفری برسد و وکیل برای مطالعه پرونده کیفری اقدام نماید.

البته بازپرس مطابق مواد 100و 191 قانون آیین دادرسی کیفری در مواردی می تواند با ذکر دلیل، اجازه مطالعه پرونده را به متهم و وکیل ایشان و حتی شاکی و وکیل ایشان نیز ندهد که البته این موضوع قابل اعتراض در دادگاه کیفری می باشد و نظر دادگاه لازم الاتباع است.

 

بهترین وکیل مطالعه پرونده کیفری در تهران کیست؟

بهترین وکیل مطالعه پرونده کیفری در تهران وکیلی است که ضمن دارا بودن پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری، اطلاع کامل از قوانین و مقررات جزایی به خصوص قانون آیین دادرسی کیفری و قانون مجازات اسلامی به مباحث جرم شناختی حقوق جزا نیز آگاه بوه باشد و بتواند به صورت کاملاً حرفه ای در مقام دفاع در دادسرا حاضر گردد.

 

 بیشتر بدانید >> آیا از صورت جلسه دادگاه می توان کپی تهیه نمود؟

 

تفاوت مطالعه پرونده کیفری در دادسرا و دادگاه چیست؟

مهمترین تفاوت مطالعه پرونده کیفری در دادگاه و دادسرا بدین موضوع خلاصه می شود که همانگونه پیشتر عنوان گردید این امکان وجود دارد که در مرحله تحقیقات مقدماتی یعنی همان دادسرا بازپرس یا دادیار بنا به دلایل قانونی امکان دسترسی به تمام یا برخی از اوراق پرونده را به وکیل یا متهم و همچنین شاکی یا وکیل ایشان ندهند حال آنکه این موضوع در دادگاه کیفری منتفی است و طرفین می توانند با حضور در دادگاه ضمن مطالعه پرونده با هزینه خود از اوراق رونوشت اخذ نمایند.

 

مطالعه پرونده کیفری چگونه است؟

مطالعه پرونده کیفری بدین نحو است که بایستی مطالعه از کیفرخواست شروع شود و اولین برگی که در پرونده کیفری مطالعه می گردد کیفرخواست باشد سپس بقیه اوراق پرونده مورد مطالعه قرار گیرد. دلیل مطالعه کیفرخواست نیز به دلیل اطلاع از جرم و ادله آن می باشد و حین مطالعه پرونده کیفری توسط وکیل موضوعاتی که مرتبط با کیفرخواست می باشد مد نظر وکیل قرار می گیرد فلذا وکیل با مطالعه پرونده کیفری می تواند نسبت به دفاع از موکل خود را آماده نماید

وکیل مطالعه پرونده کیفری با مطالعه پرونده می تواند نسبت به ارائه اطلاعات به طرفین اقدام نماید که خود نوید وجود عدالت کیفری در پرونده می باشد حال با توجه به آنچه مورد اشاره قرار گرفت وجود وکیل مطالعه پرونده کیفری یکی از الزامات است و بهتر است قبل از هر اقدام با وکیل مطالعه پرونده کیفری مشاوره نمایید.

اول بپرسید ، سپس اقدام نمایید : 22881951 - 22873972 – 021

روابط عمومی گروه وکلای نستوه 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر