گروه وکلای رسمی | 09128940952 | بهترین وکیل شمال شرق تهران

22 /06 /1399
مدیر سایت
مقالات حقوقی
15

بهترین وکیل شمال شرق تهران
تصمیم داریم با موضوع بهترین وکیل در شرق و شمال شرق تهران همراه شما عزیزان باشیم. همراهی یک وکیل خوب می تواند در مسیر پیش رو ضمن همراهی، قوت قلب و امیدی برای شما عزیزان نیز باشد. تا پایان این مطلب همراه ما باشید که مسلماً سعی بر آن داریم اطلاعات مفید و کارگشا تقدیم حضورتان گردد.
وکیل به شخصی اطلاق می گردد که به نیابت از سوی شما اقدام به انجام امری در حدود شرایطی که تعیین نموده اید می نماید. حال ممکن است وکیل شما مدنی باشد یعنی با حضور در دفتر اسناد رسمی وکالت دریافت نموده باشد. یا وکیل، وکیل دادگستری است که دارای پروانه وکالت از سوی مراجع قانونی است و به عنوا وکیل دادگستری پیگیر امور شما می شود.
مواردی که شاید برای شما سوال باشد

بهترین وکیل شرق تهران کیست؟
دفتر وکالت در شمال تهران کجاست؟
وکیل متخصص در شمال شرق تهران کیست؟
هزینه وکیل در شمال تهران چقدر است؟

گروه وکلای رسمی آماده ارائه خدمات حقوقی در تمام نقاط استان تهران و با دفاتر متعدد در شهر تهران می باشد لازم به توضیح است این گروه از وکلا همگی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشند.
 

بیشتر بدانید: وکیل مطالبه چک شمال شرق تهران


ابتدا باید بدانیم وکیل کیست و چه وظایفی در قبال موکل دارد؟
همانگونه که پیشتر نیز اعلام گردید وکیل میتواند از جانب شما زمانی در محاکم دادگستری حضور پیدا کند که دارای پروانه وکالت معتبر از کانون وکلای دادگستری و یا مرکز مشاوران قوه قضاییه باشد.  اعطای وکالت در دفاتر اسناد رسمی به شخصی غیر از وکلای رسمی دادگستری نمیتواند به او مجوز حضور در دادگاه ها و دیگر زیرمجموعه های قوه قضاییه را بدهد و صرفاً مجوزی جهت انتخاب وکیل دادگستری می تواند باشد.

فواید حضور وکیل چیست؟
وقتی شما بعنوان خواهان، شاکی، خوانده، متهم یا ثالث و... در یک پرونده وارد میشوید، می بایست جهت احقاق حقوق خود و دفاع از حقوق قانونی خود، کارهایی را انجام دهید که مطمئناً شما به آن وظایف و حقوق آشنا نیستید و با عدم اقدام بموقع موجبات تضرر خود را فراهم آورید .
حال اگر شما در مراحل رسیدگی به پرونده تان وکیل داشته باشید وی با آگاه ساختن شما نسبت به حقوقتان و اقدامات بموقع از جانب شما، شما را در رسیدن به نتیجه مطلوبتان یاری میکند.
موضوع بسیار مهم اینکه بهتر است شما از ابتدای امر از یک وکیل دادگستری خوب و پیگیر در اختیار داشته باشید. چرا که اگر در میانه راه و پس از محکومیت حتی در یک مرحله به وکیل مراجعه کنید ممکن است فرصت استفاده از برخی حقوق قانونی برایتان را از دست داده باشید.

 

بیشتر بدانید: وکیل سفته در شرق تهران

 

وکیل در مقابل موکل چه وظایفی دارد؟
شما با مراجعه به وکیل دادگستری و عقد قرارداد وکالت با وی او را عهده دار اختیارات و وظایفی می کنید که خود دارای آن ها بوده اید.
ارایه و پیگیری دادخواست و شکواییه، حضور در جلسات رسیدگی، عنداللزوم هماهنگی با کارشناس پرونده و... همچنین پیگیری ابلاغ های واصله از مراجع قضایی و نیز دفاع تمام قد از حقوق موکل از جمله وظایفی است که یک وکیل در قبال موکل خویش دارد. سوال مهمی که همیشه برای کسانی که قصد مراجعه به وکیل دادگستری دارند این است که حق الوکاله به چه میزان است و بر چه مبنایی تعیین میشود.

حق الوکاله وکیل در شمال تهران چقدر است؟
حق الوکاله وکیل اساساً بر مبنای توافق بین وکیل و موکل و بر مبنای حجم و ارزش و مقدار کاری است که میبایست وکیل بر عهده بگیرد.
اگر توافقی بین طرفین موجود نباشد (که این فرض  معمولاً رخ نمیدهد) میزان حق الوکاله وکیل بر اساس آیین نامه تعرفه حق الوکاله است که بین وکیل و موکل حاکمیت می نماید و شاید در مواردی از توافق نیز بیشتر باشد.
ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که شما هر نوع پرونده ای اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده، ملکی و ... در جریان داشته باشید به وکیل احتیاج  دارید چرا که وکیل شما تجربه حضور در محاکم و پرونده های مشابه را داشته و طبیعتاً بهترین و سریع ترین اقدامات را برای به نتیجه رسانیدن کار برای شما انجام خواهد داد.

 

بیشتر بدانید: وکیل حضانت فرزند در شمال شرق تهران


 وکیل چگونه از ما در دادگاه دفاع میکند؟
وکیل دادگستری از آنجا که آشنا به امور می باشد با در نظر گرفتن قوانین مربوطه به موضوع پرونده شما و استفاده از آنها در جهت دفاع از شما و مباحثه با قاضی پرونده و متقاعد نمودن وی می کوشد شرایط دادرسی و دعوی را به گونه ای پیش ببرد که بیشترین منفعت و کمترین ضرر متوجه شما بشود.
گاهی اوقات افراد به دلیل آنکه نمیخواهند هزینه ای را به وکیل بپردازند، به شخصه وارد یک پرونده و دادرسی می شوند و به دلیل اینکه نمی توانند  دفاع لازم و کافی را از خویش به عمل آورند، دادرسی بر علیه آنان پیش می رود و حکمی به ضرر آنان صادر و قطعی می گردد، اینک متحمل هزینه های گزافی میگردند که قابل جبران نیست که می توانستند از آن پیشگیری نمایند  و از آنجا که احکام دارای اعتبار امر مختومه می باشند رسیدگی مجدد به موضوع امری بعید به نظر می رسد.

اعتبار امر مختومه چیست؟
اعتبار امر مختوم بدین معنی است که وقتی به یک موضوع در دادگاه رسیدگی شد و نسبت به آن حکمی صادر گردید و این حکم مراحل قطعیت را طی کرد، نمی توان در غیر از موارد استثنا (موضوع ماده 426 قانون آیین دادرسی مدنی و ماده 474 قانون آیین دادرسی کیفری که موارد اعاده دادرسی در آنها احصا شده است)  رسیدگی مجدد به آن موضوع را خواستار شد و رای صادره اعتبار یک سند رسمی را دارد و می بایست به مفاد آن عمل شود و حکم صادره اجرا گردد .
بنابراین استفاده از وکیل و اقدام به موقع وی میتواند از ضررها و هزینه های اضافی دیگر جلوگیری کند.

 

بیشتر بدانید: وکیل شمال تهران

چگونه به وکیل اعتماد کنیم؟
هر کسی که ادعای وکیل بودن دارد را نمی توان وکیل دانست و به او اعتماد کرد. وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت معتبر می باشد که می بایست هر ساله آن را تمدید نماید تا بتواند از مزایای قانونی آن بهره مند گردد و به شغل وکالت اشتغال داشته باشد. همچنین مشخصات وکلای دادگستری در سایت کانون وکلای دادگستری و مرکز مشاوران قوه قضاییه درج شده و قابل رویت می باشد. البته در موارد نادری شاید سایت با اختلال مواجه باشد و امکان بررسی شرایط وکیل نباشد لیکن مطمئن ترین راه مراجعه به سایت کانون وکلا و سایت صندوق حمایت وکلای دادگستری می باشد.

بهترین وکیل شمال تهران کیست؟
مسلماً هر شخصی که دارای پروانه وکالت است می تواند بهترین گزینه باشد لیکن با توجه به وجود مسائل تخصصی بهترین وکیل شخصی است که به دور از وعده های پوچ امور موکل خود را انجام دهد و نسبت به موضوع مراجعه کننده دارای بیشترین اطلاعات بوده و پرونده های مشابهی نیز داشته باشد.
گروه وکلای رسمی با داشتن مجموعه ای از وکلای خبره در محدوده شرق و شمال شرق تهران و دفاتر متعدد در سطح شهر تهران ضمن دارا بودن اعتبار برای انجام امور حقوقی و کیفری توسط وکلای زبده در خدمت شما عزیزان می باشد.

برای همراهی وکیل در تهران کلیک نمایید.
شعبه تهران


روابط عمومی گروه وکلای رسمی تهران

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره