گروه وکلای رسمی | 09128940952 | وکیل ملکی شمال تهران

24 /06 /1399
مدیر سایت
مقالات حقوقی
19

وکیل ملکی شمال تهران
در مطلب تهیه شده توسط وکیل پایه یک دادگستری در تیم تحریریه گروه وکلای رسمی که از طریق همین سایت ارائه می گردد، به شرح و بیان یکی از موضوعات حقوقی با عنوان وکیل ملکی شمال تهران و وکیل ملک در شمال خواهیم پرداخت. در صورتی که تا پایان این مطلب همراه ما باشید، به پاسخ پرسش های زیر دست خواهید یافت.
بهترین وکیل ملکی در تهران کیست؟
چرا پیش از معاملات مربوط به املاک تهران مشورت با وکیل رسمی دادگستری نیاز است؟
دعاوی مربوط به املاک شمال تهران کدام است؟
به منظور ثبت دعاوی ملکی مربوط به املاک شمال تهران به کجا مراجعه نماییم؟
پیش از معامله یا اقدام حقوقی در مورد دعاوی مربوط به املاک شمال تهران به کدام وکیل مراجعه نماییم؟

 

بیشتر بدانید: انواع نقل و انتقال املاک


چرا پیش از معاملات مربوط به املاک شمال تهران مشورت با وکیل رسمی دادگستری نیاز است؟
خوب می دانیم، معاملات مربوط به املاک شمال تهران از ارزش اقتصادی بسیار بالایی برخوردار است. با هر معامله ملکی ارزش اقتصادی بسیار زیادی بین طرفین معامله جابجا می شود، به نحوی که هر ایراد یا اشتباه حقوقی  می‌تواند آثار و عواقب جبران ناپذیر مالی به همراه داشته باشد. خوب می دانیم؛ پس از آن که  اشتباهات حقوقی منجر به دعاوی و اختلافات ملکی  گردید، حل و فصل آن از طریق دادگستری سال‌ها به ‌طول می‌انجامد. چه بسا در طول این سالها ثمن معامله که اصولاً وجه نقد و رایج کشور می باشد، دچار کاهش ارزش شده به نحوی که خریدار خسارت مالی هنگفتی را متحمل می شود. در بسیاری از موارد دیده شده است که تمام سرمایه زندگی وی از دست می رود. به منظور پیشگیری از چنین زیان هایی می توانید پیش از انجام هرگونه معامله مربوط به املاک شمال تهران با وکلای رسمی دادگستری مشورت نمایید. وکلای رسمی دادگستری با بررسی دقیق اسناد و مدارک و همچنین مفاد قرارداد تنظیم شده از ایرادات و مشکلات حقوقی بعدی جلوگیری کرده به نحوی که حقوق قانونی شما تضییع نخواهد شد. متاسفانه در کشور ما مشورت با وکلای رسمی دادگستری پیش از انجام معاملات مربوط به املاک به خوبی فرهنگ سازی نشده است، این کوتاهی باعث شده طرفین معامله دچار اختلافات و زیانهای بعدی شده به نحوی که در این راستا همه روزه دعاوی متعددی در دادگستری مطرح می شود. طرح این دعاوی خود عاملی به منظور از بین رفتن سرمایه های مردم و تضییع اوقات دستگاه قضا است.با توجه به موارد فوق سعی نمایید، پیش از انجام هر گونه معاملات مربوط به املاک شمال تهران با وکلای رسمی دادگستری که متخصص در حوزه تنظیم قراردادها می باشند مشورت نمایید.

 

بیشتر بدانید: نحوه فروش ملک غیر قابل افرازبه چه صورت است؟منظور از وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؟
تیم تحریریه گروه وکلای رسمی به جهت اهمیت این موضوع بارها به این پرسش پاسخ داده است. یک بار دیگر در پاسخ به این پرسش می گوییم: وکیل رسمی دادگستری فردی است که از سوی کانون وکلای دادگسترس یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد. دقت نمایید: هر فردی که از مراکز آموزش عالی  دارای مدارک تحصیلی رشته حقوق است وکیل رسمی دادگستری به حساب نمی آید. توضیح اینکه، وکیل رسمی دادگستری فردی است که از سوی  کانون وکلای دادگستری یا مرکز امور مشاوران قوه قضاییه به عنوان کارآموز جذب و سپس با گذراندن دوره های آموزشی و امتحانات بعدی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری گردیده است. در صورتی که افراد فاقد پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه در امور وکالتی و قضایی مداخله نمایند، عمل ارتکابی جرم محسوب شده و قابل تعقیب و مجازات خواهد بود. نکته مهمی که باید بدانید این که نشانی و مشخصات وکلای رسمی دادگستری در سایت کانون های وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه موجود می باشد، با مراجعه به سایت های مزبور می توانید از وکیل بودن طرف مقابل خود اطمینان حاصل نمایید.

 

بیشتر بدانید: برای فروش ملک مشاع چه باید کرد؟دعاوی مربوط به املاک شمال تهران کدام است؟
به طور کلی دعاوی مربوط به املاک تهران می‌تواند مربوط به عین یا منفعت ملک باشد. دعاوی مربوط به عین دعاوی ناشی از قراردادهای ناقل مالکیت نظیر خرید و فروش از طریق بیع و صلح است، و دعاوی مربوط به منفعت اختلافات ناشی از قرارداد اجاره خواهد بود. برخی از دعاوی مربوط به املاک شمال تهران عبارتند از: تخلیه، خلع ید، رفع تصرف عدوانی و ممانعت از حق و مزاحمت ملکی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، الزام به تحویل ملک، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال و غیره‌.
طرح یا دفاع از دعاوی فوق مستلزم داشتن تجربه و دانش در امور حقوقی و قضایی است. به طور قطع هرگونه اقدام خودسرانه و از روی ناآگاهی منجر به شکست در دادگستری خواهد شد. توصیه و تأکید ما این است، پیش از هر گونه اقدام حقوقی و قضایی با وکلای رسمی دادگستری مشورت نمایید.
 

بیشتر بدانید: سند مالکیت معارض چیست؟


به منظور ثبت دعاوی ملکی مربوط به شمال تهران به کجا مراجعه کنیم؟
در حال حاضر شما می توانید به منظور ثبت دعاوی خود به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی واقع در هر یک از نقاط ایران مراجعه نمایید. این دفاتر دادخواست حقوقی شما را به همراه دلایل و مدارک  ثبت و به دادگاه صالح (محل وقوع ملک) ارسال می نماید. پس از اینکه پرونده به دادگاه صلاحیتدار ها ها شد، از سوی معاونت ارجاع به یکی از شعب حقوقی ارجاع می شود.

 

بیشتر بدانید: آیا گذاشتن کفش در راه پله ممنوع است؟


پیش از انجام معامله یا هرگونه اقدام حقوقی در دعاوی ملکی مربوط به املاک شمال تهران به کدام وکیل مراجعه کنیم؟
شما می توانید، با مراجعه به دفتر گروه وکلای رسمی واقع در اقص و نقاط تهران از خدمات حقوقی و وکالتی وکلای متخصص ما برخوردار شوید. گروه وکلای رسمی متشکل از وکلای مجرب و متخصص عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با داشتن دانش و تجربه در دعاوی مربوط به املاک شمال تهران می تواند به عنوان وکیل یا مشاور در کنار شما باشد. وکلای متخصص ما از هیچ کوششی به منظور احقاق حقوق قانونی شما دریغ نخواهند کرد. برخی از خدمات حقوقی گروه وکلای رسمی به شرح زیر است:  بررسی کلیه اسناد و مدارک و ارائه مشاوره تخصصی در معاملات مربوط به املاک شمال تهران، تنظیم دادخواست کلیه دعاوی مربوط به املاک شمال تهران توسط وکیل متخصص،  تنظیم لوایح دفاعیه در پرونده های مربوط به املاک شمال تهران توسط وکلای متخصص، قبول وکالت به منظور دفاع از حقوق قانونی شما در پرونده های مربوط به املاک شمال تهران
 امیدواریم؛ مطلب فوق که توسط تیم تحریریه گروه وکلای رسمی تنظیم و ارائه گردیده است مورد مطالعه و استفاده شما قرار گرفته باشد. شما می تواند، از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای رسمی تماس بگیرید.روابط عمومی گروه وکلای رسمی تهران

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره