وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | شکایت از قاضی در تبریز چگونه است؟

16 /07 /1399
مدیر سایت
سوالات حقوقی متداول
428

شکایت از قاضی در تبریز چگونه است؟
 با سلام و وقت بخیر لازم به توضیح است برای شکایت از قاضی در تبریز بایستی پرونده مورد مطالعه قرار گیرد چراکه نحوه شکایت از قاضی بسیار متفاوت است و در صورتی که شما قصد طرح شکایت از قاضی را داشته باشید باید به این نکته توجه داشته باشید که شکایتی می تواند مثبت باشد که به صورت صحیح و با شرایط مقرر قانونی تنظیم شده باشد. 

برای شکایت از قاضی در تبریز چنانچه مرتکب جرم شده باشد می توانید اقدام به طرح شکایت کیفری در دادسرای کارکنان دولت نمایید که طبق قوانین و مقررات به آن رسیدگی می شود. این دادسرا با عنوان دادسرای ناحیه 28 در تهران واقع شده است و اقدام به رسیدگی به جرایم کارکنان دولت و دارندگان پایه قضایی می نماید. و چنانچه قاضی مرتکب تخلف شده باشد می توانید در دادسرای کارکنان دولت اقدام به طرح شکایت نمایید.

مهمترین تفاوت دادسرای کارکنان دولت و دادسرای انتظامی قضات در این است که دادسرای کارکنان دولت به جرایم قضات رسیدگی می کند و دادسرای انتظامی قضات صرفاً به تخلفات قضات رسیدگی می نماید.

موفق و پیروز باشید

 

روابط عمومی گروه وکلای رسمی تهران

برچسب ها:
پربازدید ترین سوالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره