وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | وکیل پایه یک دادگستری ملارد

17 /02 /1397
مدیر سایت
عبارات مرتبط
3295

وکیل پایه یک دادگستری ملارد
جهت دریافت مشاوره از وکیل پایه یک دادگستری در ملارد هم اکنون با موسسه حقوقی داداوران نستوه  در ارتباط باشید.
برای دریافت مشاوره حقوقی می توانید به وکیل پایه یک دادگستری ملارد مراجعه نمایید. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در ملارد به نشانی اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 مراجعه فرمایید و همچنین با شماره تماس ثابت 65514382 - 021 و یا شماره موبایل 09123665207 با آقای اکبر سلیمی تماس برقرار نمایید.

وکیل پایه یک دادگستری ملارد شخصی است که در آزمون اختبار موفق به قبولی شده است و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری ملارد می تواند خود را تعرفه نماید. شما می توانید برای داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری ملارد هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

در مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری ملارد بایستی به این نکته توجه داشته باشید فقط اشخاصی که از کانون وکلای دادگستری پروانه دریافت نموده و دارای پروانه وکالت معتبر می باشند می توانند به عنوان وکیل پایه یک دادگستری ملارد اقدام به ارائه مشاوره به شما عزیزان نمایند و یا در پرونده حقوقی شما حاضر شوند.

 

روابط عمومی گروه وکلای رسمی

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره