وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | گروه وکلای ایران

04 /03 /1397
مدیر سایت
عبارات مرتبط
1146

گروه وکلای ایران
می توانید از طریق  22881951  - 22873972 -  021 با موسسه حقوقی دادآوران نستوه  در ایران در ارتباط باشید. گروه وکلای نستوه متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند و دارای پروانه وکالت معتبر و قابل استعلام از مراجع قانونی بوده و آماده ارائه خدمات به شما هم میهنان عزیز در اقصی نقاط جهان می باشد.
گروه وکلای ایران دارای نماد اعتماد الکترونیک از سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت معدن و تجارت می باشد و دارای نماد ملی ثبت از سایت رسانه های دیجیتال زیر مجموعه وزارت ارشاد می باشد و همچنین موسسه حقوقی دادآوران نستوه دارای شماره ثبت از اداره ثبت شرکت ها به شماره 39071 توسط دکتر سیدعلی میررجبی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد و قابل استعلام از جهت اعتبار می باشد.

لازم به ذکر است وکلای عضو گروه وکلای نستوه (گروه وکلای ایران) همگی دارای پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند و قابل استعلام از سایت کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند و همچنین استعلام از صندوق حمایت وکلای دادگستری می باشند.

با توجه به اهمیت اعتماد بین وکیل و موکل این موضوعات تنها منجر به آن می شود که در صفحات دنیای مجازی بتوانید از حداقل اعتماد موجود بهره مند گردید فلذا اولین گام اعتماد به یک موسسه حقوقی معتبر در تهران می باشد پس از اعتماد دیگر نباید نگران امور خود باشید چراکه بهترین و زبده ترین گروه وکلای ایران (گروه وکلای نستوه) پیگیر امور شما خواهد بود

هم اکنون با موسسه حقوقی دادآوران نستوه، معتبرترین موسسه حقوقی در تهران و گروه وکلای نستوه (گروه وکلای ایران) در ارتباط باشید. 22881951  - 22873972 -  021

 

روابط عمومی گروه وکلای نستوه

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره