وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | مؤسسه حقوقی تهران

04 /03 /1397
مدیر سایت
عبارات مرتبط
1373

مؤسسه حقوقی تهران
گروه وکلای رسمی آماده ارائه خدمات وکالتی به هم میهنان عزیز می باشد.

درحال حاضربا توجه به شرایط ویژه جامعه موسسات حقوقی کثیری در حال ارائه خدمات حقوقی به هموطنان عزیز می باشند. تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود ندارد حال مشکل از جایی آغاز می گردد که بسیاری از این موسسات حقوقی که به صورت قارچ رشد کرده اند در موارد زیادی توسط اشخاص فاقد صلاحیت (وکیل دادگستری) ایجاد شده است و فعالیت می نمایند.

شاید برای شما این سوال ایجاد گردد که چه اهمیتی دارد موسسه حقوقی توسط فرد دیگری تاسیس شده و فعالیت نماید؟ بله در وهله نخست هیچ ایردادی در این موضوع وجود ندارد لیکن ایراد اساسی زمانی آغاز می گردد که شما قصد دارید به عنوان ارباب رجوع و در اصطاح موکل در موسسه حقوقی حاضر شده و در خصوص پرونده قضایی خود مشاوره  اخذ نمایید.

سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شود عبارت است از:
موسسه حقوقی معتبر در تهران کجاست؟
بهترین موسسه حقوقی تهران کجاست؟
فرق موسسه حقوقی و دفتر وکالت چیست؟
هزینه وکیل کمتر است یا موسسه حقوقی؟
چگونه به موسسه حقوقی اعتماد نماییم؟

در این نوشتار با موضوع موسسه حقوقی تهران اطلاعات مفیدی تقدیم شما عزیزان می گردد.

موسسه حقوقی می تواند توسط هرشخصی به ثبت برسد با این وصف صرف وجود موسسه حقوقی حتی با شماره ثبت نمی تواند دلیلی بر اعتبار موسسه حقوقی باشد. آنچه به موسسه حقوقی اعتبار و ارزش می بخشد تاسیس و فعالیت موسسه حقوقی زیر نظر وکیل دادگستری است.

زمانی که شما به موسسه حقوقی مراجعه می نمایید و در پی حل مشکل خود می باشید ممکن است با شخصی مواجه شوید که مدیر موسسه است و با شما قرارداد وکالت تنظیم کند. تا اینجای کار همه چیز خوب و بر موفق مراد شما خواهد بود ولی زمانی که متوجه می شوید یک کارآموز وکالت و یا وکیل دادگستری که شما هیچ شناختی از او نداشته و حتی از کم و کیف پرونده آگاه نیست پیگیر پرونده می شود این سوال ایجاد می شود که مذاکرات و اطلاعات اساسی پرونده توسط شما به شخص دیگری سپرده شده است حال چطور و چگونه شخص دیگری در حال پیگیری پرونده می باشد.

در بیشتر موارد اشخاصی که شما با آنها مشاوره می نماید اصلاً وکیل دادگستری نبوده و حتی اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و بعضاً خود را وکیل دادگستری معرفی می نمایند. فارغ از جرم بودن این موضوع ایراد اساسی کار آنجایی است که شما به دلیل صحبت های ایشان و حتی در موارد قول مساعد مبنی بر نتیجه به ایشان می سپارید لیکن در عمل پرونده حقوقی شما حتی امکان طرح از لحاظ قانونی ندارد و در صورت طرح امکان گرفتن نتیجه مطلوب بسیار پایین است.

چگونه موسسه حقوقی معتبر پیدا کنیم؟
برای اینکه بتوانید مطمئن شوید یک موسسه حقوقی دارای اعتبار است یا خیر می بایست مدیر موسسه و یا موسسین موسسه را بشناسید و در ابتدا امر استعلام دریافت نمایید که آیا این اشخاص وکیل دادگستری هستند یا خیر؟ در صورتی که این اشخاص دارای پروانه معتبر از کانون های وکلای دادگستری بودند و این موضوع را از طریق استعلام از سایت کانون وکلا و یا صندوق حمایت وکلای دادگستری متوجه شدید می توانید با خیال راحت به آن موسسه مراجعه نمایید.
 

موضوع دیگری که دارای اهمیت می باشد این است که پس از مذاکره مطمئن شوید شخص مذاکره کننده با شما آیا پیگیری پرونده قضایی شما را بر عهده دارد یا طرح می نماید و یا قرار است شخص دیگری این کار را بر عهده گیرد.

موسسه حقوقی دادآوران نستوه توسط وکیل دادگستری تاسیس و توسط تیمی از وکلای دادگستری فعالیت می نماید.

با ما در ارتباط باشید. 22881951  - 22873972 -  021

 

روابط عمومی گروه وکلای رسمی

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره