وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | وکیل شمال تهران

11 /02 /1398
مدیر سایت
عبارات مرتبط
797

وکیل شمال تهران
موسسه حقوقی دادآوران نستوه ارائه دهنده خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد.
با ما در ارتباط باشید. 22881951  - 22873972 -  021

انتخاب وکیل شمال تهران شاید به سادگی نباشد البته به سختی هم نمی باشد.
 
چنانچه انتخاب وکیل در چهارچوب و با معیارهای مورد نظر شما باشد به نحو صحیح صورت می گیرد و از انتخاب خود راضی خواهید بود در غیر اینصورت رضایتی از انتخاب خود نخواهید داشت.
 
برای انتخاب وکیل ملکی در شمال تهران و یا وکیل دادگاه نظامی شمال تهران و حتی انتخاب بهترین وکیل شمال تهران کافی است با موسسه حقوقی دادآوران نستوه که دارای دپارتمان های تخصصی مرتبط با امور شما می باشد و تحت عنوان گروه وکلای نستوه فعالیت می نمایند ارتباط داشته باشید.
 
مواردی که در خصوص وکیل شمال تهران می بایست مد نظر قرار دهید عبارت است از
 
    بهترین وکیل شمال تهران کیست؟
    شرایط انتخاب وکیل شمال تهران چیست؟
    موسسه حقوقی معتبر در شمال تهران کجاست؟
    دفتر وکالت در شمال تهران کجاست؟
 
وکیل به موجب قانون شخصی است که جانب موکل خود نیابت جهت انجام امور او را دارد با این وصف جالب است بدانید تفاوت فاحشی بین وکیل دادگستری و وکیل مدنی وجود دارد.
 
وکیل مدنی شخصی است که صرفاً حق دارد کلیه امور موکل خود را در چهارچوب حدود و اختیاراتی که موکل در دفتر اسناد رسمی به ایشان اعطا نموده است را انجام دهد به طور مثال اگر در دفتر اسناد رسمی شخصی به دیگری وکالت دهد که اقدام به خرید اموال منقول و غیرمنقول نماید، افتتاح حساب بانکی داشته باشد، این شخص که وکیل محسوب می شود نمی تواند به استناد همین وکالتنامه از حساب موکل پول برداشت کند یا حساب بانکی او را ببندد و همچنین نمی تواند اموال غیرمنقول موکل خود را که شامل زمین، خانه، باغ و... می شود را بفروشد یا در رهن و اجاره دیگری قرار دهد.
 
پس آنچه مشخص است اختیارات وکیل مدنی در حدودی است که موکل ایشان در دفتر اسناد رسمی به ایشان می دهد معتبر است و در صورتی که کلیه اختیارات فوق را به وکیل بدهد می تواند کلیه اقدامات را انجام دهد.
 
چنانچه وکیل بدون وجود حدود اختیارات اقدام به فروش این اموال نماید یا در رهن و اجاره دیگری قرار دهد، ضمن بطلان عقد مذکور وکیل را می توان از جنبه کیفری مورد تعقیب قرار داد.
 
وکیل دادگستری شخصی است که به موجب عقد وکالت می تواند در دادگستری حاضر شود. جالب است بدانید با وکالتی که وکیل دادگستری می دهید امکان خرید و فروش اموال موکل را ندارد حتی اگر در وکالتنامه قید گردد.
 
وکالت در دادگستری شامل تمام اختیاراتی می شود که مربوط به امر دادرسی است البته قانون مواردی را استثنا کرده است و نیازمند تصریح از سوی موکل دارد که عبارت است از:
 
    وکالت درخصوص اعتراض به رأی، تجدیدنظر، فرجام‌ خواهی و اعاده دادرسی
    وکالت در مصالحه و سازش
    وکالت در ادعای جعل یا انکار و تردید نسبت به سند طرف و استرداد سند
    وکالت در تعیین جاعل
    وکالت در ارجاع دعوا به ‌داوری و تعیین داور
    وکالت در توکیل
    وکالت در تعیین مصدق و کارشناس
    وکالت در دعوای خسارت
    وکالت در استرداد دادخواست یا دعوا
    وکالت در جلب شخص ثالث و دفاع از دعوای ثالث
    وکالت در ورود شخص ثالث و دفاع از دعوای ورود ثالث
    وکالت در دعوای متقابل و دفاع درقبال آن
    وکالت در ادعای اعسار
    وکالت در قبول یا رد سوگند
 
بهترین وکیل شمال تهران کیست؟
 
اگر به دنبال بهترین وکیل شمال تهران می باشید در وهله نخست می بایست با توجه به پرونده خود و شرایط دعوی موجود به دنبال بهترین وکیل شمال تهران باشید یعنی بهترین وکیل خانواده شمال تهران با بهترین وکیل حقوقی شمال تهران و بهترین وکیل ملکی شمال تهران همچنین وکیل کیفری شمال تهران متفاوت است.
 
از این رو قبل از هر اقدام می بایست در خصوص تخصص وکیل شمال تهران اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل شمال تهران را انتخاب نمایید.
موسسه حقوقی معتبر در شمال تهران کجاست؟
 
موسسه حقوقی دادآوران نستوه دارای شماره ثبت رسمی بوده و مدیر این موسسه دارای پروانه وکالت معتبر می باشد. گروه وکلای نستوه از وکلای پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تشکیل شده است.
 
برای همراه داشتن وکیل شمال تهران با ما همراه باشید.

روابط عمومی گروه وکلای نستوه

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره