وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | وکیل مالیاتی

31 /02 /1398
مدیر سایت
مقالات حقوقی
558

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی در تهران


مالیات یکی از موضوعاتی است که برای بیشتر افراد جامعه دغدغه گردیده است. با اطلاع از قوانین و مقررات مالیاتی می توانید نسبت به احقاق حقوق قانونی خود اقدام نمایید. با توجه به قوانین مالیاتی شرایط جامعه ایجاب دارد که اشخاص نسبت به همراه داشتن وکیل مالیاتی قبل و بعد از تنظیم و تشخیص مالیات اقدام نمایند، چرا که این حیطه از مقررات دارای اهمیت ویژه ای است. وجود وکیل مالیاتی در پرونده های مالیاتی شما برای دفاع از حقوق قانونی شما یکی از بهترین گزینه های می باشد. شاید برای شما سوالاتی از قبیل پیش آمده باشد که بهترین وکیل مالیاتی تهران کیست؟ وکیل مالیاتی کیست؟ برای داشتن وکیل مالیاتی به کجا مراجعه نماییم؟ مالیات بر ارزش افزوده چیست؟ مالیات چگونه محاسبه می شود؟ مرجع اعتراض به مالیات کجاست؟ در برابر مالیات ناعادلانه چه باید کرد؟ برای اطلاع از سوالات فوق می توانید هم اکنون با مشاوران و وکلای مالیاتی موسسه حقوقی در ارتباط باشید.

وکیل مالیاتی کیست؟

وکیل مالیاتی الزاماً وکیل دادگستری نیست و می تواند شخصی غیر از وکیل دادگستری باشد که وکالت برای حضور در اداره مالیات را از شما اخذ نموده باشد لیکن باید به این نکته توجه نمایید که بهترین گزینه در امور مالیات، وکیل دادگستری مسلط به قوانین مالیاتی می باشد یعنی وکیل مالیاتی، چرا که به موجب قانون فقط وکیل دادگستری می تواند اقدام به ارائه مشاوره حقوقی نماید و همچنین وکیل دادگستری دارای اعتبار می باشد، با این وصف حضور وکیل مالیاتی در پرونده های مالیاتی به شما عزیزان توصیه می گردد. چرا که وکیل مالیاتی با علم به قوانین و مقررات در مقام احقاق حقوق قانونی شما گام بر می دارد.

بهترین وکیل مالیاتی کیست؟

برای اطلاع از بهترین وکیل مالیاتی همین نکته کفایت می کند که بهترین وکیل مالیاتی وکیلی است که ضمن اطلاع از قوانین و مقررات مالیاتی در حوزه مالیات نیز فعالیت داشته باشد و نسبت به موضوعات مالیات نیز آگاهی داشته باشد.

بهترین وکیل مالیاتی تهران کیست؟‌

 

همانگونه که پیشتر نیز عنوان گردید بهترین وکیل مالیاتی در تهران کسی است که جدای از داشتن پروانه وکالت در حوزه مالیات تخصص داشته باشد و بتواند در مقام احقاق حقوق قانونی شما در هیات های حل اختلاف و دیگر مراجع قانونی حضور یابد.

برای داشتن وکیل مالیاتی به کجا مراجعه نماییم؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای همراه داشتن وکیل مالیاتی به دفتر وکیل مالیاتی مراجعه نمایید. از این اقدام به معرفی وکیل مالیاتی در تهران نموده است.


نمونه اظهارنامه مطالبه مالیات بر ارزش افزوده :

شرکت.... همانگونه که مستحضرید موکل به موجب قراردادهایی اقدام به ارائه خدمات بهره‌برداری از مخزن روغن و سیلوی جو به آن شرکت نموده است. با عنایت بدین موضوع که شرکت موکل در نظام مالیات بر ارزش‌افزوده ثبت‌نام نموده و مکلف به انجام تکالیف قانونی خود که ازجمله صدور صورتحساب مطابق نمونه اعلامی سازمان امور مالیاتی و تسلیم اظهارنامه ارزش‌افزوده بوده، لذا در این راستا اقدام به صدور صورتحساب رسمی با احتساب مالیات و عوارض ارزش‌افزوده به مبلغ... ریال معادل... نموده است.
با توجه به مکاتبات کتبی و مذاکرات شفاهی بی‌حاصل و با عنایت بدین موضوع که وفق قانون و توافق فی‌مابین، پرداخت مالیات بر ارزش‌افزوده بر عهده آن شرکت است و استعلام از معاونت مالیات بر ارزش‌افزوده سازمان امور مالیاتی، طی شماره... مورخ... و همچنین... مورخ... حاکی از صحت اظهارات موکل است. لیکن علیرغم مراجعات مکرر تاکنون موفق به دریافت مالیات بر عوارض ارزش‌افزوده نگردیده، با توجه به اینکه ارائه خدمات مذکور در اظهارنامه ارزش‌افزوده هر فصل ابراز شده، عدم پرداخت مالیات ارزش‌افزوده، مشمول جریمه تأخیر ماده 23 قانون ارزش‌افزوده معادل 2% (ماهیانه) مالیات و عوارض گردیده است.
النهایه در اجرای بند9 بخشنامه شماره 28004 مورخ 1388/12/11 سازمان امور مالیاتی کشور که مقرر نموده (خریداران کالا و خدمات اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی مکلف‌اند صرف‌نظر از نوع فعالیت آنها به صورت صنفی یا غیر صنفی، دولتی خصوصی و تعاونی مادامی که کالاها و خدمات غیر معاف از مؤدیان مشمول اجرای قانون تحصیل می‌نمایند، نسبت به پرداخت مالیات و عوارض متعلقه وفق مقررات موضوعه اقدام نمایند.) از تاریخ ابلاغ اظهارنامه به شما 10 روز  مهلت داده می‌شود تا نسبت به پرداخت مالیات و عوارض ارزش‌افزوده به حساب شماره... و شماره شبا... متعلق به شرکت... نزد بانک... اقدام فرمایید.
بدیهی است عدم واریز مبلغ موردنظر، سبب مطالبه مبلغ و خسارات قانونی، از طریق مراجع قضایی و قانونی خواهد بود.با اطلاع از قوانین مالیاتی از زیان خود جلوگیری نمایید. وکیل امور مالیاتی در تهران بهترین گزینه برای حضور در پرونده مالیاتی شما عزیزان می باشد. لازم به توضیح است که موسسه حقوقی دادآوران نستوه با داشتن دپارتمان حقوقی در خصوص مالیات به صورت تخصصی اقدام به مشاوره امور مالیاتی می نماید. اموری از قبیل مالیات بر ارزش افزوده، دعاوی مالیاتی، اعتراض به مالیات در هیات های مالیاتی و... تخصص است.

 

گروه وکلا متشکل از وکلای متخصص و کارآمد عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در کلیه دعاوی عنوان وکیل و مشاور در کنار شما خواهد بود. جهت برخورداری از خدمات وکالتی و مشاوره ما با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید :

 

 

 

روابط عمومی گروه وکلای رسمی

 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره