موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل دادگاه نظامی دو

07 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
333

وکیل دادگاه نظامی دو
بهترین وکیل دادگاه نظامی دو
مفتخریم که امروز در موسسه حقوقی دادآوران نستوه با موضوع وکیل دادگاه نظامی دو همراه شما می باشیم. شما می توانید هم اکنون مطالب مرتبط با وکیل دادسرای نظامی را که توسط همین سایت به اشتراک گذاشته شده است را مطالعه نمایید. در مقاله ای در خصوص شرایط وکیل دادگاه نظامی یک اطلاعاتی تقدیم گردید از این رو شرایط وکیل دادگاه نظامی دو را برای علاقه مندان به اشتراک می گذاریم. سوالاتی که در این خصوص وجود دارد عبارتند از اینکه وکیل دادگاه نظامی دو در تهران کیست؟ وکیل دادگاه نظامی در شهریار کیست؟ بهترین وکیل دادگاه نظامی دو کیست؟ تفاوت وکیل دادگاه نظامی دو با وکیل دادگاه نظامی یک چیست؟ دفتر وکالت وکیل دادگاه نظامی دو در تهران کجاست؟ بهترین وکیل دعاوی نظامی کیست؟ هم اکنون می توانید با وکلا و مشاوران موسسه حقوقی دادآوران نستوه با شماره های ذیل در ارتباط باشید.
22881951  - 22873972 -  021

دادگاه های نظامی عبارتند از دادگاه نظامی دو – دادگاه نظامی یک و دادگاه تجدیدنظر نظامی
دادگاه نظامی دو با حضور ریاست و یا دادرس علی البدل تشکیل می گردد.
دادگاه نظامی دو صلاحیت رسیدگی به تمام جرایم نظامیان را دارد مگر جرایمی که به موجب قانون در صلاحیت دادگاه نظامی یک باشد. فلذا اصل بر رسیدگی به جرایم نظامیان در دادگاه نظامی دو می باشد.
بهترین وکیل دادگاه نظامی دو کیست؟
در پاسخ به این سوال و اینکه وکیل دادگاه نظامی دو کیست لازم به ذکر است به موجب قانون هر شخص دارای پروانه وکالت می تواند در دادگاه نظامی دو به عنوان وکیل شاکی و یا وکیل متهم حضور داشته باشد لیکن توجه داشته باشد با توجه به اینکه دادگاه نظامی دو فقط به جرایم نظامیان رسیدگی می نماید وکیل نیز می بایست تخصص در این زمینه را داشته باشد. از این رو به شما توصیه می نماییم در انتخاب وکیل به این نکته توجه داشته باشید که وکیل دادگاه نظامی دو با دیگر وکلا جز در مورد تخصص هیچ تفاوتی ندارد و بهتر است وکیل متخصص در دعاوی دادسرای نظامی را انتخاب نمایید. البته در انتخاب وکیل دادگاه نظامی در مواردی این امکان وجود دارد که با توجه به نوع جرم و... فقط بتوانید از بین وکلای مورد تایید رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح را انتخاب نمایید که البته محدود به موارد امنیتی و خیلی خاص می باشد.
انتخاب وکیل دادگاه نظامی دو چگونه است؟
پس از تشکیل پرونده و ارجاع آن به دادسرای نظامی شما می توانید یک وکیل در دادسرا و دو وکیل در دادگاه نظامی دو به همراه داشته باشید. البته پس از ارجاع پرونده نیز به دادگاه نظامی دو می توانید وکیل انتخاب نمایید لیکن توصیه می گردد حتما در مرحله دادسرا وکیل به همراه داشته باشید. چرا که تحقیقات مقدماتی با مرجع دادسرای نظامی می باشد و نظر دادیار و یا بازپرس در پرونده می تواند شرایط را تغییر دهد.
دادگاه تجدیدنظر نظامی دو کجاست؟
شاکی و یا متهم می توانند با توجه به نوع جرم، شرایط پرونده و... از آراء صادره از دادگاه نظامی دو در دادگاه تجدیدنظر نظامی تجدیدنظرخواهی نمود. یعنی پس از صدور رای توسط دادگاه نظامی دو طرفین از زمان ابلاغ رای به مدت 20 روز جهت اعتراض به رای دادگاه نظامی دو مهلت و فرجه قانونی دارند. لازم به ذکر است شرایط اعتراض به رای دادگاه نظامی دو شرایط مقرر در قانون به تناسب هر پرونده متفاوت است. از این رو بهتر است قبل از هر اقدامی با وکیل دادگاه نظامی دو مشاوره نمایید.

یکی از افکاری که بسیار در بین اشخاصی که دارای پرونده در دادگاه نظامی و یا دادگاه عمومی می باشند وجود دارد، این است که چون مرتکب جرمی نشده اند و یا، نگران هستند که وجود وکیل می تواند این تصور را برای قاضی ایجاب نماید که نظامی حتماً مرتکب جرم شده است که وکیل گرفته است و این بزرگترین اشتباهی است که گریبان گیر بیشتر افراد شده است. چراکه حضور وکیل دادگستری می تواند تضمین کننده دادرسی عادلانه باشد و قاضی را برای کشف حقیقت یاری رساند. همچنین به موجب قانون اساسی داشتن وکیل حق هر ایرانی می باشد که حتی مقام قضایی نیز نمی تواند این حق را از آنان سلب نماید و در صورت سلب حق همراه داشتن وکیل مرتکب تخلف انتظامی شده است و می توان در دادسرای انتظامی قضات از ایشان شکایت نمود. فلذا توصیه می گردد قبل از هر اقدام در دادسرای نظامی و یا دادگاه نظامی با وکیل دادگاه نظامی دو مشاوره نمایید. هم اکنون با وکیل متخصص دعاوی دادسرای نظامی موسسه حقوقی دادآوران نستوه در ارتباط باشید.
به قلم وکیل بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

22881951  - 22873972 -  021
روابط عمومی گروه وکلای نستوه
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر