موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل دادگاه نظامی یک

04 /03 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
373

وکیل دادگاه نظامی یک

بهترین وکیل دادگاه نظامی یکامروز با موضوع وکیل دادگاه نظامی یک با شما عزیزان همراه خواهیم بود. همانگونه که پیشتر در مقاله ای که توسط وکیل دادسرای نظامی از سوی موسسه حقوقی دادآوران نستوه به اشتراک گذاشته شد در خصوص شرایط رسیدگی در دادگاه نظامی و همچنین دادسرای نظامی اطلاعاتی تقدیم گردید. از این رو پیرو مطالب گذشته اقدام به ارائه مطلبی تحت عنوان وکیل دادگاه نظامی یک برای علاقه مندان می نماییم. شاید برای شما این سوالات پیش آمده باشد که بهترین وکیل دادگاه نظامی یک کیست؟ شرایط دادگاه نظامی یک چیست؟ تفاوت دادگاه نظامی یک و دادگاه نظامی دو چیست؟ وکیل دادگاه نظامی یک در تهران کیست؟ آدرس وکیل دادگاه نظامی یک در تهران کجاست؟ دفتر وکالت وکیل دادگاه نظامی یک در تهران کجاست؟ برای اطلاع از شرایط دادگاه نظامی یک مطلب تهیه شده است توسط گروه وکلای نستوه را تقدیم می داریم.

هم اکنون با ما در ارتباط باشید :   «22881951  - 22873972 -021»به موجب قانون دادگاه نظامی به دادگاه نظامی یک و دادگاه نظامی دو تقسیم شده است که صلاحیت و شرایط هریک به صورت جداگانه نیز مشخص شده است.
دادگاه نظامی یک صلاحیت رسیدگی به جرایم سلب حیات، حبس ابد، جرایم با مجازات بیش از 10 سال، قطع عضو با میزان نصف دیه کامل یا بیشتر و... را دارد.
البته دادگاه نظامی یک می تواند در صورت وجود تراکم پرونده در دادگاه نظامی دو، در صورت ارجاع ریاست سازمان به موضوع رسیدگی نماید. در صورتی که دادگاه نظامی یک شروع به رسیدگی نماید ایراد عدم صلاحیت از سوی طرفین پرونده یا وکلای آنان مبنی بر شایستگی دادگاه نظامی دو برای رسیدگی اعتبار ندارد و همچنین دادگاه نظامی یک نمی تواند راساً اقدام به صدور عدم صلاحیت به شایستگی دادگاه نظامی دو را نماید و در هرصورت مکلف به رسیدگی می باشد.

 

☑ بیشتر بدانیم >> دادگاه نظامی

 


وکیل دادگاه نظامی یک

طرفین پرونده در دادگاه نظامی یک می توانند حداکثر تا سه وکیل همراه داشته باشند. البته فقط یک وکیل حق حضور در دادسرای نظامی را دارد ولی هر سه وکیل امکان حضور در دادگاه نظامی یک را دارند.
همانگونه که مشخص است دادگاه نظامی یک به جرایم سنگین تر نسبت به دادگاه نظامی دو رسیدگی می کند و وکیل دادگاه نظامی یک الزاماً بایستی شخصی دارای تبحر و تجربه باشد.
به موجب قانون دادگاه نظامی یک در مرکز هر استان تشکیل می شود فلذا مسلماً وکیل دادگاه نظامی یک بهتر است از مرکز استان انتخاب شود لیکن محدودیتی در این خصوص وجود ندارد مگر آنکه پرونده دارای شرایط منحصر به فردی باشد و وکلای مورد تایید سازمان قضایی اجازه ورود به آن پرونده را داشته باشند. البته صلاحیت دادسرای نظامی به صورت عام می باشد و پس از رسیدگی به موضوع و صدور کیفرخواست توسط رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح پرونده به دادگاه نظامی یک ارجاع می گردد.
شما می توانید وکیل دادگاه نظامی یک را پس از ارسال پرونده به دادگاه نظامی یک انتخاب نمایید ولیکن توصیه و تاکید می نماییم حضور وکیل در دادسرای نظامی می تواند پررنگ تر باشد فلذا از دادسرای نظامی وکیل همراه داشته باشید.

 

بهترین وکیل دادگاه نظامی یک کیست؟

در پاسخ به این سوال بهتر است بدانید بهترین وکیل دادگاه نظامی یک وکیلی است که ضمن تسلط به قوانین و مقررات به صورت تخصصی نیز پرونده های دادگاه نظامی یک را وکالت نموده باشد. از این رو توصیه می نماییم با وکلای متخصص موسسه حقوقی دادآوران نستوه در ارتباط باشید.

دادگاه تجدیدنظر نظامی یک کجاست؟

هرچند در قانون دادگاه تجدیدنظر نظامی به کلیه پرونده های دادگاه نظامی یک و دادگاه نظامی دو رسیدگی می نماید لیکن با توجه به شرایط خاص دادگاه نظامی یک در مواردی مشاهده شده است به دادگاه تجدید نظر نظامی یک و دادگاه تجدیدنظر نظامی دو تقسیم شده اند.
مستشاران دادگاه تجدیدنظر نظامی می توانند با انتخاب ریاست سازمان قضایی استان در دادگاه نظامی یک حاضر باشند.

☑ بیشتر بدانیم >> وکیل دادگاه نظامیوجود وکیل در پرونده تضمین کننده رسیدگی و دادرسی عادلانه است. طرفین می توانند آزادانه نسبت به انتخاب وکیل اقدام نمایند لیکن بهتر است در اینگونه موارد از وکیل دادگاه نظامی یک با توجه به شرایط حاکم و حساسیت موضوع انتخاب شود. موسسه حقوقی دادآوران نستوه در کنار شما عزیزان می باشد.
با ما در ارتباط باشید
به قلم وکیل بهنام نزادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

«22881951  - 22873972 - 021».

روابط عمومی گروه وکلای نستوه

 

مطالب مرتبط :

 

>> وکیل دادسرای نظامی                          >> وکیل دادگاه نظامی دو                     >> جرم ایجاد جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر