موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل شکایت از جراح بینی

19 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
681

وکیل شکایت از جراح بینی

بهترین وکیل شکایت از جراح بینی

شکایت از پزشک زیبایی (بینی)


 

از آنجایی که بسیار پیش می آید که در مسیر عمل جراحی بینی مراجعین و پزشکان دچار مشکلاتی می شوند که گاه ناگریز باید نسبت به طرح شکایت از جراح بینی اقدام نمایند و در مقابل نیز جراح بینی بایستی برای دفاع از عملکردش نزد مراجع قضایی اقدام نماید. 

با توجه به مطالب فوق امروز با موضوع وکیل شکایت از جراح بینی در موسسه حقوقی دادآوران نستوه در کنار شما عزیزان خواهیم بود. قبل از هرچیز ممکن است سوالاتی برای شما ایجاد گردد اعم از اینکه بهترین وکیل شکایت از جراح بینی در تهران کیست؟ بهترین وکیل شکایت از جراح بینی درایران کیست ؟مدارک شکایت از جراح بینی چیست؟ شرایط شکایت از جراح بینی چیست؟ وکیل شکایت از جراح بینی کیست؟ برای شکایت از جراح بینی به کجا مراجعه نماییم؟
 
برای اطلاع و مشاوره در طرح شکایت از جراح بینی می توانید با شماره های 22881951 - 22873972021 با موسسه حقوقی دادآوران نستوه و دپارتمان تخصصی گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
به نقل از وکیل شکایت از جراحی بینی با توجه به این که یکی از عمل های رایج جراحی در میان جامعه امروز ایران بویژه در تهران انتخاب جراحی بینی به  منظور زیبایی یا با هدف بازسازی و درمان است.
 
 بیشتر بدانیم >> وکیل شکایت از جراح زیبایی
 
با توجه به این که جراحی پلاستیک و بویژه جراحی بینی نیازمند تخصص و داشتن بورد تخصصی جراحی بینی است و تعداد متخصین در این زمینه به مراتب اندک است، متاسفانه بسیار اتفاق می افتد که مراجعان جراحی بینی خود را به متخصصین پلاستیک که دارای بورد تخصصی جراحی بینی نمی باشند می سپارند و این درحالی است که پزشکان موصوف عموماً هرگز به مراجعان خود در این خصوص توضیحی نمی دهند و دست به اعمال جراحی می زنند که تخصص مورد نظر در آن را ندارند.
 
 
به گفته وکیل شکایت از جراح بینی این موضوع سبب شده است که بسیاری از بیماران دچار مشکلات عدیده ای پس از جراحی بینی می شوند و نیازمند مراجعه به دادسرای جرایم پزشکی و دادگاه جرایم پزشکی جهت احقاق حق خود شوند. 
بنا به اظهارات وکیل شکایت از جراح بینی در موسسه حقوقی دادآوران نستوه امروز فضای اینترنت و شبکه های مجازی بستری برای تبلیغات غیر مجاز در خصوص جراحی بینی شده است به طوری که بسیاری از قربانیان خطاهای پزشکی در زمینه جراحی بینی، پزشک خود رو از طریق فضای اینترنت انتخاب کرده اند و حتی بدون تحقیق لازم تحت عمل های جراحی با صرف هزینه های بسیار قرارگرفته اند و در نهایت نه تنها نتیجه مطلوب نگرفته اند بلکه دچار عوارض بسیاری بعد از عمل شده اند، که اکثراٌ ناشی از تخلفات پزشکان و عدم رعایت اصول فنی پزشکی در هنگام جراحی بینی و مراقبت ها و دارو های بعد از آن است.
بیشترین موارد شکایت از جراح بینی می تواند پارگی عروق سطحی بینی، عفونت و خطرات بیهوشی، هماتوم، عدم قرینگی بینی، مشکلات تنفسی و به دنبال آن ایجاد لخته در ریه، پارگی تیغه میانی بینی، التهاب های طولانی مدت پوستی از جمله بیشترین شکایت مطرح شده علیه پزشکان جراح بینی در دادسرای جرایم پزشکی و دارویی است. 
 
 بیشتر بدانیم >> وکیل دادسرای جرایم پزشکی
 
البته در بسیاری موارد جراح بینی مطابق اصول فنی جراحی را انجام داده است و با یک دفاع تخصصی می تواند از مسولیت های بعدی که ممکن است پیش آید جلوگیری نماید، همچنین بیماران می توانند با طرح دعوی اصولی و دفاع تخصصی نسبت به اخذ حقوق خود اقدام نمایند.
با توجه به اینکه شیوه شکایت و نحوه دفاع در دعاوی موضوع شکایت از جراح بینی تخصصی است استفاده از وکیل جراح بینی امری لازم و ضروری به نظر می رسد.
 
بهترین وکیل شکایت از جراح بینی در تهران کیست؟
بهترین وکیل جراح بینی وکیلی است که ضمن داشتن پروانه معتبر وکالت از کانون وکلای دادگستری اقدام به داشتن مطالعات تخصصی و حتی تجربه در زمینه شکایت از جراح بینی و دفاع از جرم انتسابی از جراح بینی را داشته باشد.
با توجه به این موضوع که اصول و شیوه رسیدگی در دادسرای جرایم پزشکی و دادگاه ویژه جرایم پزشکی و دارویی متفاوت از محاکم عمومی است و دفاع  از پزشک جراح بینی  و شاکی جراح بینی، علاوه بر دانش عمومی حقوق نیازمند اطلاع کامل از مقررات و نظامات پزشکی و اصول فنی جراحی بینی و قوانین خاص بسیار و اطلاع از مقررات کمیسیون های ویژه تشخیص قصور پزشکی و دفاع در آنها است، برای طرح شکایت یا دفاع در این خصوص نیازمند مشاوره  تخصصی با  وکیل شکایت از جراح زیبایی و حضور وکیل شکایت از جراح زیبایی در تمام مراحل رسیدگی است زیرا عدم دفاع مناسب یا عدم طرح صحیح و پیگیری های حقوقی لازم میتواند منجر به شکست گردد و در نتیجه هزینه های سنگینی به بیماران یا پزشکان چه از منظر مالی و اعتبار حرفه ای وارد نماید.
 
موسسه حقوقی دادآوران نستوه با بهرمندی از دپارتمان تخصصی حقوق پزشکی مفتخر به معرفی بهترین وکیل متخصص شکایت از جراح بینی یا دفاع از جراح بینی به شما عزیزان می باشد.
 
 
اول بپرسید ، بعد اقدام نمایید : 22881951 - 22873972 – 021
 
روابط عمومی گروه وکلای نستوه

 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر