موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل طلاق در شهریار

05 /05 /1398
مدیر سایت
مقالات خانواده
1011

وکیل طلاق در شهریار
بهترین وکیل طلاق در شهریار
در حال حاضر طلاق یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی جامعه است که دلایل زیادی موجب بروز این پدیده در جامعه می گردد از این رو برآن شدیم امروز با موضوع وکیل طلاق در شهریار همراه شما بزرگواران باشیم. لازم به توضیح است که تفاوتی بین وکیل طلاق در شهریار و وکیل طلاق در دیگر شهرها نمی باشد و فقط تفاوت در اطلاع از رویه دادگاه شهریار توسط وکیل طلاق در شهریار می باشد. قبل از هر چیز شاید برای شما سوالاتی پیش آید که بهترین وکیل طلاق در شهریار کیست؟ دفتر وکیل طلاق در شهریار کجاست؟ شرایط طلاق در شهریار چگونه است؟ هزینه طلاق در شهریار چقدر است؟ چه مدت طلاق در شهریار به طول می انجامد؟ برای اطلاع از سوالات خود هم اکنون می توانید با وکیل طلاق در شهریار از طریق شماره های 65514382 - 65502197 - 021  ارتباط برقرار نمایید.

 بنا به گفته وکیل طلاق در شهریار مواردی که موجب به وجودآمدن طلاق در جامعه می شوند عبارتند از :
۱- بیکاری یکی از مهمترین دلایل طلاق است که با توجه به وضعیت اقتصادی که اکثر جوانان بیکار یا فاقد درآمد کافی هستند و از طرف دیگر هزینه روزمره و توقعات بالا موجب طلاق میگردد چرا که فرهنگ قناعت در جامعه کم رنگ گردیده است و با اندک کاستی اقدام به طلاق می نمایند که این موضوع در خصوص آمار طلاق در شهریار نیز صادق است.

۲- دلیل عمده دیگر طلاق اعتیاد به مواد مخدر است که خود می تواند یکی از علل بیکاری و نداشتن اعتقادات مذهبی باشد، چرا که شخص معتقد در شرایط سخت نیز رو به اعتیاد نمی آورد و اعتیاد تسلیم شدن در برابر مشکلات جهت به دست آوردن آرامش ساختگی و دروغین است. متاسفانه اعتیاد موجب از هم گسیختن خانواده و طلاق می شود چرا که فرد معتاد فاقد سلامت روان است و رفتار او عادی نیست و موجب بروز مشکلات در زندگی خصوصی و اجتماعی می گردد که این قاعده در خصوص آمار طلاق در شهریار نیز مصداق دارد.

۳- بنا به اظهارات وکیل طلاق در شهریار شاید مهمترین علت طلاق را در جامعه بتوان فساد اخلاقی دانست. پایبند نبودن به اصول اخلاقی و خانواده که زوجین با ازدواج متعهد به پایبندی به خانواده شده اند و این موضوع متاسفانه در زندگی امروزه رو به کمرنگی است.  با وجود امکانات جدید از قبیل ماهواره و شبکه مجازی موجب تخریب بنیان خانواده شده و منجر به طلاق می شود و این در حالی است که افراد مقید در مرحله اول خوشان منتفع میشوند و موجبات آرامش خود را فراهم می نمایند.

بیشتر بدانید :    وکیل فرزندخواندگی در شهریار


بهترین وکیل طلاق در شهریار کیست؟
بهترین وکیل طلاق در شهریار وکیلی است که ضمن داشتن پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری رویه موجود در خصوص طلاق یکطرفه در شهریار که شامل طلاق به درخواست مرد یا طلاق به درخواست زن می شود و همچنین شرایط طلاق توافقی در شهریار اطلاع کامل داشته باشد.
طلاق دارای آثار مخرب فراوانی است، چرا که نگاه جامعه به افراد مطلقه منفی است و فرزندان طلاق یا از پدر یا از مادر محروم هستند و در شرایط نامناسب روحی و روانی قرار میگیرند.


شرایط طلاق در شهریار چگونه است؟
طلاق به دو صورت انجام میشود طلاق یک طرفه و طلاق توافقی
طلاق یک طرفه از جانب زوج که با عنوان طلاق از سوی مرد شناخته شده است و بدون نیاز به دلیل و با پرداخت حقوق مالی زن انجام میشود و طلاق یک طرفه از جانب زوجه که با عنوان طلاق از سوی زن شناخته می شود و می بایست بنا به دلیل محکمه پسند صورت گیرد یعنی میبایست دلیل موجه جهت طلاق از سوی زن ارائه گردد. دلیل موجه می تواند ۱- عدم پرداخت نفقه بیش از ۶ ماه باشد ۲- سورفتار از سوی مرد باشد 3- مرض صعب العلاج مرد باشد 4- محکومیت کیفری باشد 5- اعتیاد به موادمخدر از جانب مرد می باشد و همچنین موارد دیگر که ضمن تماس با وکیل طلاق در شهریار از آن مطلع گردید.

بیشتر بدانید :  وکیل معتبر در شهریار

نوع دیگر طلاق در شهریار طلاق توافقی است که زوجین پس از به توافق رسیدن در مورد شرایط طلاق و موضوعات مالی نزد وکیل دادگستری  رفته و با اطمینان خاطر پیگیر امور ایشان می شود و یا به دفتر خدمات قضایی مراجعه می نمایند و از آنجا به بهزیستی دلالت داده می شوند. بهزیستی نیز با ارجاع طرفین به جلسات مشاوره اقدام می نماید که جلسات مشاوره حداقل ۴۵ روز به طول می انجام و تعداد جلسات بستگی به نظر مشاور دارد. پس از انجام جلسات ودر صورت عدم سازش مرکز مشاوره به زوجین گواهی عدم سازش ارائه میدهد و زوجین به دفتر خدمات قضایی مراجعه و دادخواست طلاق را ثبت می نمایند و پس ارجاع دادخواست به شعبه خانواده و تعیین وقت زوجین به دادگاه و پس از صدور دادنامه طلاق به دفترخانه طلاق مراجعه و طلاق را ثبت می نمایند.
برای اطمینان خاطر از رونده پرونده طلاق در شهریار بهتر است طرفین اقدام به داشتن وکیل طلاق در شهریار نمایند از این رو می توانید هم اکنون از طریق شماره های 65514382 - 65502197 - 021  با ما ارتباط داشته باشید.


روابط عمومی گروه وکلای نستوه

برچسب ها:
جدید ترین مقالات خانواده
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر