موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | وکیل داوری شهریار

11 /05 /1398
مدیر سایت
مقالات حقوقی
708

وکیل داوری شهریار
بهترین وکیل داوری شهریار


داوری یکی از مهمترین موضوعات حقوقی به حساب می آید چراکه در بسیاری از قراردادها شرط داوری گنجانده شده است و طرفین بدون اطلاع اقدام به پذیرش آن می نمایند، فلذا با توجه به میزان اهمیت داوری امروز با موضوع وکیل داوری شهریار همراه شما هستیم. همانگونه که به صورت خلاصه اعلام گردید موضوع داوری از جهات بسیاری دارای اهمیت است و لازم است وکیل متخصص داوری در دعاوی داوری ورود نماید. رای داور همچون رای قاضی دادگاه دارای ارزش و اعتبار می باشد و حتی می توان از بابت رای داور شخصی را جلب نمود با توجه به مطالب پیش گفته سوالاتی در خصوص داوری وجود دارد از قبیل وکیل داوری در شهریار کیست؟ بهترین وکیل داوری در شهریار کیست؟ دفتر وکالت وکیل داوری در شهریار کجاست؟ وکیل متخصص دعاوی داوری در شهریار کیست؟ چگونه وکیل داوری انتخاب نماییم؟ اجرای رای داور در شهریار چگونه است؟ انتخاب داور در شهریار چگونه است؟ برای اطلاع از سوالات خود می توانید هم اکنون با وکیل داوری شهریار با شماره تماس های  65514382 - 65502197 - 021   ارتباط برقرار نمایید.


به گفته وکیل داوری شهریار انتخاب داور و طرح دعوی داوری به صور مختلف امکان پذیر است به طور مثال طرح دعوی داوری در اتاق بازرگانی ایران با طرح دعوی داوری در اتاق بازرگانی تهران متفاوت است که هرکدام ضمن دارا بودن شرایط مختص به خود دارای آثار متفاوتی نیز می باشند. از مهمترین دلائل اتخاب داوری می توان به هزینه مناسب داوری، سرعت در رسیدگی که همان رسیدگی تک مرحله ای می باشد، دقت بیشتر در رسیدگی، هزینه کمتر به نسبت دادگاه در دعاوی داوری و... اشاره نمود هرچند داوری نیز دارای معایبی می باشد ولی با توجه به وجود محاسن داوری معایب آن قابل لمس نمی باشد.


دعوی داوری از طریق اتاق داوری:
به گفته وکیل داوری شهریار اتاق داوری ایران و تهران یکی از مراجعی است که در صورت تراضی طرفین صالح به رسیدگی به دعاوی طرفین می باشد. معمولاً تجار و شرکت ها اقدام به تراضی نسبت به رسیدگی در اتاق داوری می نمایند. اتاق داوری به موجب آیین نامه های خود اقدام به رسیدگی می نماید و بهتر است وکیل متخصص دعاوی داوری در اتاق داوری در اینگونه دعاوی ورود نماید که نسبت به موضوعات داوری اتاق بازرگانی آشنایی کامل داشته باشد.

این مطلب می تواند برای شما مفید باشد:

وکیل معتبر در شهریار


داوری از طریق انعقاد قرارداد:
بنا به اظهارات وکیل داوری شهریار قرارداد داوری ممکن است ضمن یک شرط در قرارداد بین طرفین به وجود آید که طرفین ضمن انتخاب داوری می توانند کلیه اختیارات داور را مشخص نمایند و همچنین این امکان وجود دارد که طرفین به صورت قرارداد جداگانه ای اقدام به تعیین داور نمایند که در این حالت نیز شرایط انتخاب داور و دیگر موضوعات به توافق می رسند به طور مثال هنگام انعقاد قرارداد مشارکت طرفین شخص معینی را به عنوان داور انتخاب نمایند و یا اینکه در همان قرارداد پس بروز هرگونه مشکل با تراضی یک دیگر اقدام به انعقاد قرارداد داوری نموده و شخص یا اشخاصی را به عنوان داور تعیین نمایند.
توصیه موکد داریم در قرارداد و ضمن شرط داوری شخص معینی را به عنوان داور انتخاب نمایید و بهتر است قرارداد داوری زیر نظر وکیل دادگستری منعقد و حتی داور طرفین وکیل پایه یک دادگستری باشد.


داوری از طریق دادگاه:
این امکان وجود دارد که طرفین پس از طرح دعوی و مراجعه به دادگاه اقدام به توافق نسبت به رسیدگی داوری نمایند، فلذا دادگاه موضوع را با تعیین داور و شرایط آن از جمله مدت و... به داوری ارجاع می نماید.
گفتنی است که البته در خصوص ارجاع دعوی به داوری و دیگر موضوعات داوری بحث بسیار است که در این مقال نمی گنجد.

این مطلب می تواند برای شما مفید باشد:

وکیل طلاق در شهریار


بهترین وکیل داوری شهریار کیست؟
بهترین وکیل داوری شهریار شخصی است که دارای پروانه وکالت باشد هرچند در اتاق داوری الزامی به حضور وکیل دادگستری نمی باشد لیکن بهتر است از ابتدا امر به یک وکیل دادگستری جهت انجام امور داوری وکالت اعطا نمایید. اما ورود در دعاوی داوری در دادگستری نیازمند حضور وکیل دادگستری می باشد. در پاسخ به سوال که بهترین وکیل داوری شهریار چه کسی می باشد، بهترین وکیل داوری شهریار مسلماً شخص خاصی نمی باشد لیکن وکیل شما بهتر است نسبت به اصول داوری اطلاع کامل داشته باشد و همچنین رویه موجود در دادگاه شهریار در خصوص دعاوی داوری نیز اطلاع داشته باشد و در صورتی که موضوع در اتاق داوری در حال رسیدگی می باشد نسبت به شرایط آن نیز به صورت مکفی مطلع باشد. با توجه به اینکه در بسیاری از قراردادها موضوع داوری به صورت آماده در نظر گرفته می شود و طرفین بدون اطلاع از ماهیت موضوع داوری اقدام به تنظیم آن می نمایند بهتر است قبل از هر اقدام با وکیل داوری شهریار مشاوره نمایید.
شما می توانید برای ارتباط با وکیل داوری شهریار با ما از طریق  65514382 - 65502197 - 021   در ارتباط باشید.
روابط عمومی گروه وکلای نستوه
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر