گروه وکلای رسمی | 09128940952 | وکیل شکایت از قاضی شهریار

13 /05 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
1559

وکیل شکایت از قاضی شهریار
بهترین وکیل شکایت از قاضی در شهریار


با توجه به اهمیت وجود محاکم در هر کشوری یکی از موضوعاتی که همواره مورد نظر قانونگذاران بوده است برقراری عدالت توسط محاکم در جامعه است از این رو با توجه به اهمیت دادگاه ها و امکان شکایت از قاضی دادگاه امروز با موضوع وکیل شکایت از قاضی دادگاه شهریار همراه شما عزیزان می شویم. در بسیاری از موارد دیده می شود اشخاص به دلیل نگرانی و تصور اینکه امکان این موضوع وجود دارد که قاضی دادگاه در صورت شکایت انتظامی یا کیفری اقدام به دشمنی و غرض ورزی نماید از این اقدام امتناع می نمایند. حال برا آن شدیم که موضوع را همراه با وکیل شکایت از قاضی شهریار مورد بررسی قرار دهیم. قبل از هر چیز شاید سوالاتی برای شما پیش آید از جمله آنکه وکیل شکایت از قاضی شهریار کیست؟ بهترین وکیل شکایت از قاضی شهریار چه کسی است؟ نحوه شکایت از قاضی چگونه است؟ برای شکایت از قاضی دادگاه شهریار به کجا مراجعه کنیم؟ وکیل شکایت از قاضی در دادگاه شهریار چه کسی است؟ وکیل شکایت از بازپرس شهریار چه کسی است؟ وکیل شکایت از دادیار شهریار چه کسی است؟ برای اطلاع از سوالات خود می توانید با وکیل شکایت از قاضی شهریار هم اکنون می توانید با شماره گیری   65514382 - 65502197- 021 با ما در ارتباط باشید.


مرجع شکایت از قاضی دادگاه شهریار کجاست؟
برای پاسخ به این سوال باید بین دو موضوع تفکیک قائل شویم
1- شکایت کیفری در دادسرای کارکنان دولت از قاضی دادگاه شهریار
2- شکایت انتظامی در دادسرای انتظامی قضات از قاضی دادگاه شهریار


مرجع شکایت در دادسرای انتظامی قضات از قاضی دادگاه شهریار:
مطابق قانون در قبال تخلفاتی که قضات مرتکب آن می شوند ذینفع می تواند اقدام به طرح شکایت انتظامی نماید. برای شکایت از قضات دادگاه شهریار که شامل قاضی دادگاه حقوقی شهریار، قاضی دادگاه کیفری شهریار، بازپرس دادسرای شهریار، دادیار دادسرای شهریار و حتی دادستان شهریار و رئیس دادگاه شهریار می شوند در صورت وجود هرگونه تخلف امکان ثبت شکایت در دادسرای انتظامی قضات وجود دارد.
شکایت در دادسرای انتظامی قضات می بایست با ذکر نوع تخلف و ارائه مستندات صورت پذیرد البته امکان پست شکایت انتظامی وجود دارد که از نظر وکیل شکایت از قاضی شهریار این امر مورد تایید نمی باشد و امکان بایگانی نمودن پرونده را بسیار زیاد می نماید.
در هر صورت چنانچه اقدام به شکایت انتظامی نمودید می بایست مبلغی را به عنوان هزینه دادرسی ابطال نمایید که در حال حاضر این مبلغ 30 هزار تومان می باشد.
برای مراجعه به دادسرای انتظامی قضات می توانید به تهران- میدان امام خمینی- خیابان خیام- روبروی پارک شهر- دادسرای انتظامی قضات مراجعه نمایید و سپس برای ثبت شکایت به دادستان انتظامی قضات مراجعه نمایید.
به گفته وکیل شکایت از قاضی دادگاه شهریار از جمله تخلفات قضات مهم که می توانید بدون هیچگونه نگرانی نسبت به آن طرح شکایت نمایید عبارت است از اهمال در انجام وظایف محوله- اعلام نظر ماهوی قبل از صدور رای- صدور رای غیرمستند یا غیرمستدل- رفتار خارج از نزاکت حین انجام وظیفه یا به مناسبت آن- تاخیر غیرموجه در صدور رای- استنکاف از رسیدگی و امتناع از انجام وظایف قانونی- خروج از بی طرفی در انجام وظایف قضایی- رفتار خلاف شان قضایی و... می باشد.
برای شکایت از قاضی دادگاه شهریار می توانید به وکیل دادگستری وکالت دهید و یا شخصاً اقدام به شکایت از قاضی دادگاه شهریار نمایید.

بیشتر بدانید : وکیل کلاهبرداری شهریار


مرجع شکایت در دادسرای کارکنان دولت از قاضی دادگاه شهریار:
به گفته وکیل شکایت از قاضی دادگاه شهریار هیچ کس در هیچ سمتی در قبال قانون مصون نمی باشد مطابق قانون در قبال جرایمی که قضات مرتکب آن می شوند ذینفع می تواند به دادسرای کارکنان دولت که همان دادسرای ناحیه 28 می شود مراجعه نماید.
شکایت به موجب شکوایه تقدیم دادسرای کارکنان دولت و یا دفاتر خدمات قضایی می گردد و هزینه ای به عنوان تمبر باید برای آن باطل گردد که در حال حاضر این مبلغ 10 هزار تومان می باشد.
به گفته وکیل شکایت از قاضی دادگاه شهریار از جمله جرایم قضات که می توانید بدون هیچگونه نگرانی نسبت به آن شکایت نمایید عبارت است توهین، فحاشی، اخذ رشوه، عدم قبول شکایت و مواردی که مستند به مواد 570 و 597 قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات و... می باشد.
برای شکایت از قاضی دادگاه می توانید بدون هیچگونه نگرانی با وجود دلائل و مستندات کافی اقدام نمایید.


وجود وکیل متخصص شکایت از قاضی دادگاه شهریار کنار شما می تواند موجب آسودگی خیال شما شود از این رو برای شکایت از قاضی متخلف در دادگاه شهریار می توانید با وکیل شکایت از قاضی دادگاه شهریار هم اکنون از طریق 65514382 - 65502197- 021 در ارتباط باشید.
روابط عمومی گروه وکلای نستوه
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره