وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | پاسخ آنلاین به سوالات حقوقی

06 /08 /1399
مدیر سایت
مقالات حقوقی
302

پاسخ آنلاین به سوالات حقوقی
با سلام و درود بر شما دوستان و همراهان همیشگی در مطلب پیش رو که توسط تیم تحریریه گروه وکلا تنظیم و ارائه می گردد، به بررسی یکی از موضوعات حقوقی تحت عنوان پاسخ آنلاین به سوالات حقوق خواهیم پرداخت. امروزه اینترنت و فضای مجازی تمامی جوانب زندگی بشر را تحت تأثیر خود قرار داده است، به نحوی که حتی با توجه به وجود ترافیک سنگین و یا شیوع بیماری های واگیردار از جمله کرونا، آنفلونزا و... دستیابی به پاسخ بسیاری از پرسش ها در علوم تخصصی از طریق فضای مجازی و اینترنت میسر بوده که علم حقوق نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. در ادامه این مطلب خواهیم گفت: به منظور دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی خود به کدام سایت معتبر حقوقی مراجعه نمایید و چگونه به پاسخ پرسش حقوقی خود دست یابید. در صورتی که تا پایان این مطلب همراه تیم تحریریه گروه وکلای رسمی باشید به پاسخ پرسش های زیر دست خواهید یافت.

 

«««««««««««««مشاوره حقوقی رایگان»»»»»»»»»»»»»


مشاوره آنلاین حقوقی چگونه است؟
آیا به سوالات حقوقی پاسخ آنلاین داده می شود؟
هزینه مشاوره آنلاین حقوقی چقدر است؟
چه افرادی صلاحیت دادن پاسخ آنلاین به سوالات حقوقی دارند؟
به منظور پاسخ آنلاین به سوالات حقوقی به کدام سایت مراجعه کنیم؟
چگونه به مشاوره آنلاین اعتماد داشته باشیم؟

بیشتر بدانید: مشاوره با وکیل

منظور از سوالات حقوقی چیست؟
بسیار اتفاق افتاده است که در مراودات خانوادگی، تجاری، اجتماعی و اقتصادی خود دچار مسائل و مشکلات شده ایم، که حل و فصل آن نیازمند داشتن دانش و تخصص در امور حقوقی و قضایی است. برخی از سوالات حقوقی که در زندگی روزمره ذهن ما را به خود مشغول می‌کند عبارتند از:
به منظور مطالبه مهریه به کجا مراجعه کنیم؟ به منظور طلاق چه اقدام حقوقی باید انجام دهیم؟  برای مطالبه طلب هایمان از بدهکاران چه کار باید کرد؟ به منظور حل و فصل اختلاقات قرار دادی و الزام طرف قرارداد به ایفای تعهدات خود به کجا مراجعه کنیم؟ وجوه مربوط به اسناد تجاری را چگونه می توان مطالبه کرد؟ مقررات مربوط به بیمه عمر و بازنشستگی چگونه است؟ به منظور طرح دعاوی حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟ به منظور طرح شکایات کیفری به کجا مراجعه کنیم؟ منظور از وکیل رسمی دادگستری چه کسی است؟  و بسیاری از سوالات حقوقی دیگر ...
به طور کلی سوالاتی در زمینه موضوعات مرتبط با  علم حقوق در در ذهن ما پدیدار می شود، و همواره سوال بعدی این خواهد بود که به منظور دستیابی به پاسخ این سوالات حقوقی به کجا مراجعه کنیم؟ در ادامه مطلب همراه تیم تحریریه گروه وکلا باشید تا بدانید به منظور دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی که در زندگی روزمره خود دچار آن می شوید به کجا مراجعه نمایید.
آیا به سوالات حقوقی پاسخ آنلاین داده می شود؟
با ورود اینترنت به زندگی بشر بسیاری از کارهایی که روزگاری صرفاً به صورت حضوری و فیزیکی قابل انجام بود امروزه به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام خواهد شد. در گذشته های نه چندان دور انجام کلیه امور زندگی نظیرعملیات بانکی، خرید فروش کالاهای مورد نیاز و غیره صرفاً با مراجعه حضوری و فیزیکی به بانک، فروشگاه وسایر مراکز شهر امکان پذیر بود؛ اما امروزه بسیاری از امور مربوط به زندگی روزمره از طریق اینترنت و فضای مجازی انجام می گیرد. در واقع دیگر نیاز نیست به منظور خرید کالاهای ضروری زندگی خود از خانه خارج شوید یا به منظور انجام هرگونه عملیات بانکی به صورت حضوری به بانک مربوطه مراجعه کنید، بلکه می توانید از طریق اینترنت و ورود به سایت‌های مربوطه برخی از امور زندگی خود را بدون آنکه از منزل خود خارج شوید انجام دهید.
دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی نیز از قاعده فوق مستثنی نمی باشد، در گذشته به منظور دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی می بایست به صورت حضوری و فیزیکی به دفتر وکلای رسمی دادگستری مراجعه می شد، اما امروزه علاوه بر روش گفته شده می‌توان از طریق مراجعه به سایت های معتبر که زیر نظر وکلای رسمی دادگستری اداره می‌شود به صورت آنلاین به پاسخ پرسش های حقوقی دست یافت. در ادامه مطلب خواهیم گفت، به منظور دستیابی آنلاین به پاسخ پرسش های حقوقی خود به کدام سایت مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید: مشاوره با وکیل در واتس آپ

چه افرادی صلاحیت دادن پاسخ آنلاین به سوالات حقوقی را دارند؟
امروزه سایت های حقوقی بسیاری در فضای مجازی مشغول به فعالیت است. متاسفانه باید گفت: تمام این سایت ها زیر نظر وکلای رسمی دادگستری اداره نمی‌شود. بسیاری از این سایت ها توسط افراد غیر وکیل ایجاد و اداره می‌گردد، به نحوی که نمی‌توان به پاسخ های داده شده توسط مدیران این سایت ها اعتماد و اطمینان نمود. بنابراین همیشه سعی کنید، با تحقیق و آگاهی قبلی به سایتهای حقوقی معتبر که توسط وکلای رسمی دادگستری ایجاد و اداره می شوند مراجعه نمایید. مطابق قانون وکلای رسمی دادگستری تنها اشخاص دارای صلاحیت به منظور دادن پاسخ به پرسش های حقوقی شما خواهند بود. دخالت افراد غیر وکیل در امور وکالتی و ارائه مشاوره حقوقی می‌تواند ضمانت اجرای سنگین کیفری برای آنها در بر داشته باشد. قانون وکالت مصوب ۱۳۱۵ افرادی را که بدون داشتن پروانه معتبر وکالت در امور وکالتی مداخله می نمایند مجرم دانسته و برای آنها مجازات کیفری در نظر گرفته است. در ادامه این مطلب یک سایت معتبر که توسط وکلای رسمی دادگستری ایجاد و اداره می‌شود معرفی می کنیم، تا با اعتماد و اطمینان کامل به منظور دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی خود به این سایت مراجعه نمایید.

بیشتر بدانید: وکیل آنلاین کیفری

به منظور دستیابی به پاسخ پرسش های حقوقی خود به صورت آنلاین به کدام سایت مراجعه نماییم؟
شما می توانید به سایت حقوقی گروه وکلای رسمی مراجعه نمایید. گروه وکلای رسمی متشکل از وکلای مجرب و متخصص عضو کانون وکلای دادگستری مرکز با داشتن دانش و تجربه در امور حقوقی و کیفری اقدام به ایجاد سایت حقوقی معتبر نموده است، تا شما عزیزان ضمن مطالعه مطالب کاربردی این صفحه بتوانید به پاسخ پرسشهای حقوقی خود به صورت آنلاین دست یابید. شما می توانید با مراجعه به سایت حقوقی گروه وکلای نستوه سوالات حقوقی خود را به صورت آنلاین مطرح کرده و ظرف مدت کوتاهی به پاسخ پرسش حقوقی خود دست یابید. برخی از خدمات حقوقی گروه وکلای رسمی به شرح زیر است:
ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت آنلاین و حضوری، تنظیم دادخواست در کلیه امور حقوقی توسط وکیل متخصص، تنظیم شکواییه در کلیه امور کیفری توسط وکیل متخصص، تنظیم لوایح حقوقی و کیفری توسط وکیل متخصص، قبول وکالت به منظور دفاع از حقوق قانونی شما در کلیه مراجع قضایی و سایر مراجع قانونی
امیدوارم، مطلب فوق که توسط تیم تحریریه گروه وکلا تنظیم و ارائه گردیده است، مورد مطالعه و استفاده شما قرار گرفته باشد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در این صفحه با گروه وکلای رسمی تماس بگیرید.


روابط عمومی گروه وکلای رسمی تهران
 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره