وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | گروه وکلای رسمی


گروه وکلای رسمی

گروه وکلای رسمی که با اتّکاء بر عنایات خداوند منان و با تمرکز بر اصولی همچون صداقت، حاکمیت قانون و اخلاق، آگاهی بخشی و امانتداری، توسط وکیل پایه یک دادگستری بهنام نزادی به شماره پروانه 24894 از کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای دپارتمان های تخصصی در زمینه کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و قراردادها با بهره گیری از برترین و زبده ترین وکلای دادگستری مفتخر به ارائه ی کلیه ی خدمات مربوط به حقوق داخلی  به شما هموطنان عزیز می باشد.
این گروه آماده ارائه کلیه خدمات حقوقی شامل قبول وکالت و مشاوره، در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانوادگی، داوری و قراردادها بوده و همچنین ارائه خدمات اینترنتی به شرح ذیل می باشد:

1-
ارائه مشاوره حقوقی به صورت عمومی و تخصصی :

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت مشاوره حقوقی می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی و یا جهت کسب اطلاعات، در قالب سئوال بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری نسبت به رفع مشکل پیش آمده اقدام نماید. ضمناً مشاوره حقوقی در سایت یا به صورت عمومی «پاسخگویی به سئوال به وسیله وکیل دادگستری، که البته در این مشاوره، وکیل مکلف به ارائه مستندات قانونی و رویه محاکم و دیگر موارد به صورت تخصصی نیست» و یا مشاوره حقوقی به صورت تخصصی «پاسخگویی به سئوال به وسیله وکیل دادگستری، که البته در این مشاوره، وکیل مکلف به ارائه مستندات قانونی و رویه محاکم و دیگر موارد به صورت تخصصی می باشد»، است.

2- ارائه دادخواست :

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت دادخواست می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل حقوقی خود، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل موضوع و ارسال مدارک و مستندات خود، تقاضای ارائه دادخواست جهت تقدیم به مراجع قضایی نماید.

3- ارائه اظهارنامه :

پبه شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت اظهارنامه می نمایند «مطابق قانون هرکس می‌تواند قبل از تقديم دادخواست، حق خود را به‌ وسيله اظهارنامه از ديگری مطالبه نمايد...»، در این روش کاربر می تواند با توضیح در خصوص مشکل حقوقی ایجاد شده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل از موضوع، تقاضای ارائه اظهارنامه جهت ابلاغ به طرف خود اقدام نماید.

4- ارائه شکوائیه :

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت شکوائیه می نمایند. در این روش کاربر می تواند با طرح مشکل جزائی پیش آمده، بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری، با توضیح کامل وصف مجرمانه و ارسال مدارک و مستندات، تقاضای ارائه شکوائیه جهت تقدیم به دادسرای عمومی و انقلاب نماید.

5- ارائه لایحه دفاعیه :

به شخص یا اشخاصی که ضمن ارائه اطلاعات کاربری خود به صورت صحیح، در فرم مخصوص که به همین منظور طراحی گردیده است اقدام به ثبت سفارش جهت دریافت لایحه دفاعیه می نمایند. در این روش کاربر می تواند با ارائه مدارک و مستندات پرونده و توضیح کامل، تقاضای ارائه لایحه جهت اعتراض به قرار منع تعقیب صادره از دادسرا، اعتراض به قرار منع تعقیب صادره از دادگاه کیفری دو، اعتراض به دادنامه بدوی دادگاه کیفری دو، اعتراض به دادنامه صادره از دادگاه عمومی حقوقی و نیز تقاضا ارائه لایحه جهت تقدیم به دادگاه در جلسه رسیدگی بدون نیاز به مراجعه حضوری به وکیل دادگستری را نماید.

به منظور کسب هرگونه اطلاعات می توانید با گروه وکلای رسمی و مشاورین حقوقی این گروه تماس حاصل نموده و سؤالات خود را مطرح نمایید :  

021- 22873972

021- 22881951

 

گروه وکلای رسمی

روابط عمومی گروه وکلای رسمی

برچسب ها:
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره