وکیل تهران | وکیل ملک | 09120998662| وکیل دعاوی کیفری | هزینه وکیل در تهران

11 /10 /1395
مدیر سایت
عبارات مرتبط
2583

هزینه وکیل در تهران
هزینه وکیل پایه یک دادگستری در تهران  چگونه است؟ برای اطلاع از شرایط بهترین وکیل تهران هم اکنون با موسسه حقوقی دادآوران نستوه از طریق شماره تلفن های 22881951  - 22873972 -  021 و یا از طریق آدرس پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی در ارتباط باشید.

هزینه وکیل در تهران چگونه تعیین می شود؟
در صورت بروز مشکل حقوقی اولین سوالی که برای شما پیش می آید این است که هزینه وکیل در تهران چگونه محاسبه می شود و یا اینکه هزینه وکیل در تهران چگونه تعیین می گردد، همچنین هزینه وکیل در تهران بر چه مبنایی است. لازم به توضیح است هزینه وکیل که همان حق الوکاله می شود با هزینه دادرسی متفاوت است و بر مبنای توافق طرفین تعیین می گردد. البته سابقه وکیل، تخصص وکیل، میزان پیگیری و... نیز در هزینه وکیل در تهران می تواند تاثیر گذار باشد چراکه تهران با توجه به بزرگی و فاصله مناطق قضایی گاهاً برای پیگیری های مکرر وکیل نیازمند هزینه هایی است که از سوی موکل پرداخت می گردد.

تفاوت هزینه دادرسی و هزینه وکیل چیست؟
هزینه دادرسی مبلغ پولی است که به عنوان تمبر به حساب دادگستری واریز می گردد حال آنکه هزینه وکیل صرفاً مبلغ پولی است که به عنوان حق الوکاله وکیل به وکیل پرداخت می شود و هیچ ارتباطی بین هزینه وکیل و هزینه دادرسی و یا هزینه کارشناس و... وجود ندارد مگر آنکه وکیل و موکل در خصوص هزینه ها به نحو دیگری با یکدیگر توافق نموده باشند.

هزینه وکیل در تهران چقدر است؟
هزینه وکیل در تهران همانگونه که پیشتر نیز اعلام گردید با توجه به شرایط و نوع دعوی و... تعیین می گردد و هیچ وکیلی نمی تواند به صورت تلفنی در خصوص هزینه و تعیین آن اقدام نماید و در صورتی که هزینه وکیل در تهران از طریق تلفن مشخص گردد مطمئن باشید که حتماً با مشکل در جلسه حضوری با وکیل مواجه می گردید.
با ما در ارتباط باشید از طریق 22881951  - 22873972 -  021روابط عمومی گروه وکلای رسمی

برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
گروه وکلای رسمی

 

گروه وکلای رسمی  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر


 

اطلاعات تماس با شعبات وکلای رسمی

دریافت وقت مشاوره