موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | مشاوره دادسرای نظامی

25 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات کیفری
333

مشاوره دادسرای نظامی

بهترین مشاوره دادسرای نظامی

 
با توجه به حساسیت موضوع نظامیان و شرایط حاکم بر دادسرای نظامی لازم است قبل از هر اقدام به عنوان شاکی و یا متهم اقدام به مشاوره دادسرای نظامی از وکیل دادسرای نظامی نمایید. چراکه این امکان وجود دارد عدم اخذ مشاوره دادسرای نظامی از وکیل دادسرای نظامی موجبات ورود ضرر به شما را بسیار زیاد فراهم نماید. از این رو امروز با موضوع مشاوره دادسرای نظامی همراه شما عزیزان خواهیم بود. قبل از هرچیز امکان دارد سوالاتی در ذهن شما به وجود آید از جمله آنکه مشاوره دادسرای نظامی چگونه است؟ بهترین وکیل مشاوره در دادسرای نظامی کیست؟ برای مشاوره دادسرای نظامی در خصوص فرار از خدمت به کجا مراجعه نماییم؟ بهترین مشاور دادسرای نظامی در خصوص سرباز فراری کیست؟ بهترین مشاوره دادسرای نظامی برای شکایت کیست؟ بهترین مشاوره دادسرای نظامی توسط وکیل چگونه است؟ متهم در دادسرای نظامی چگونه مشاوره از وکیل متخصص دادسرای نظامی بگیرد؟ برای اخذ مشاوره دادسرای نظامی از بهترین وکیل دادسرای نظامی می توانید هم اکنون با وکیل دادسرای نظامی در موسسه حقوقی دادآوران نستوه به نشانی 
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972021 در ارتباط باشید.
 
مشاوره دادسرای نظامی چگونه است؟
مشاوره دادسرای نظامی مرتبط به حقوق طرفین است و تقسیم می شود به :
1- مشاوره دادسرای نظامی به شاکی پرونده
2- مشاوره دادسرای نظامی به متهم پرونده
لازم به ذکر است هریک از موارد یاد شده به صورت خلاصه در ذیل مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 
 بیشتر بدانیم >> دادسرای نظامی
 
مشاوره دادسرای نظامی به شاکی پرونده چگونه است؟
شاکی در دادسرای نظامی شخصی است که از وقوع جرم توسط یک نظامی متحمل ضرر و زیان گردیده است و اقدام به طرح شکایت کیفری از آن نظامی در دادسرای نظامی می نماید فلذا با توجه به تعریف ارائه شده مسلماً مطالبات و دعاوی حقوقی شامل این مورد نمی شود مثل مطالبه چک و طلاق و...
نحوه شکایت در دادسرای نظامی و شرایط آن قبلاً به صورت کامل مقاله ای در همین سایت برای علاقه مندان به اشتراک گذاشته شده است فلذا از تکرار آن صرف نظر می نماییم. لیکن به صورت خلاصه شاکی می تواند شکایت خود را از طریق سامانه 197 اعلام نموده و الزاماً برای رسیدگی به جرم واقع شده به دادسرای نظامی مراجعه نماید.
توصیه می نماییم قبل از هر اقدام با وکیل دادسرای نظامی در خصوص نحوه شکایت و حتی عنوان های مورد شکایت مشاوره اخذ نمایید. به یاد داشته باشید مشاوره دادسرای نظامی امکان خطا در شکایت را کاسته و نتیجه را می تواند به مراتب بهبود بخشد. به طور مثال ایجاد جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح یکی از مواردی است که به عنوان جرم خاص و مستقل می توان نسبت به نظامیان طرح نمود حال آنکه بسیاری از اشخاص از این جرم در شکایت غافل می مانند و دادسرا نسبت به آن ورود نمی نماید.
 
 بیشتر بدانیم >> وکیل دادسرای نظامی
 

 بیشتر بدانیم >> جرم ایجاد جو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح

 
مشاوره دادسرای نظامی به متهم پرونده چگونه است؟
در اصطلاح حقوقی متهم و مشتکی عنه با یکدیگر متفاوت می باشند و بیشترین تفاوت در این است که مشتکی عنه شخصی است که از او شکایت شده است حال چنانچه مشتکی عنه در شعبه حاضر گردد و مدارک و مستندات علیه ایشان برای مرجع دادسرای نظامی اقناع قضایی ایجاب نماید اقدام به تفهیم اتهام نموده و شخص مذکور به عنوان متهم در شعبه شناخته می شود و قرار تامین کیفری برای ایشان صادر می گردد.
مشاوره دادسرای نظامی به متهم می تواند شامل مشاوره دادسرای نظامی و یا مشاوره دادگاه نظامی باشد که هر کدام در خصوص نحوه رسیدگی و شرایط با یکدیگر بسیار بسیار متفاوت است به نحوی که حتی مشاوره دادگاه نظامی یک و مشاوره دادگاه نظامی دو و مشاوره دادگاه تجدیدنظر نظامی نیز هیچگونه ارتباطی با یکدیگر نداشته است و به صورت مستقل باید اخذ گردد فلذا با توصیف ارائه شده مشاوره نظامی نیازمند وکیل متخصص و متبحر دادسرای نظامی می باشد.
لازم به ذکر است نوع جرم، شرایط مجرم و... همگی در مشاوره نظامی دخیل می باشد و بهتر است قبل از حضور در شعبه و صرف شکایت و یا اعلام جرم اقدام به اخذ مشاوره دادسرای نظامی از وکیل دادسرای نظامی نمایید که مبادا اقدامی بر علیه خود ننمایید.
 
 بیشتر بدانیم >> وکیل دادگاه نظامی یک
 
در این خصوص نیز توصیه می گردد قبل از هر اقدام با  وکیل دادسرا نظامی مشاوره دادسرا نظامی مشاوره نمایید.
با توجه بدین موضوع که دادسرای نظامی یکی از مراجع اختصاصی می باشد و فقط به جرایم نظامیان رسیدگی می نماید اخذ مشاوره دادسرای نظامی از وکیل متخصص دادسرای نظامی یکی از ملزومات برای هر یک از طرفین پرونده قبل از هر اقدام به حساب می آید حال آنکه بسیاری از افراد بدون توجه بدین موضوع اقدام به طرح دعوی و یا دفاع می نمایند و شرایط پرونده را سخت و پیچیده می نمایند. فلذا توصیه و تاکید مجدد می نماییم قبل از هر اقدام با وکیل دادسرای نظامی، مشاوره دادسرای نظامی اخذ نمایید.
 
اول بپرسید ، بعد اقدام نمایید : 22881951 - 22873972 – 021
 

 

برچسب ها:
جدید ترین مقالات کیفری
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر