موسسه حقوقی دادآوران نستوه | 09128940952 | بهترین وکیل داوری اتاق ایران

11 /04 /1398
مدیر سایت
مقالات حقوقی
218

بهترین وکیل داوری اتاق ایران

وکیل متخصص دعاوی داوری

 
امروز بنا به حساسیت های موجود در خصوص دعاوی داوری با موضوع بهترین وکیل داوری مرکز ایران با شما عزیزان همراه می شویم. امروز با صحنه ای در مرکز داوری اتاق ایران مواجه شدم که بنای مقاله ای تحت عنوان بهترین وکیل داوری اتاق ایران را گذاشت که در ادامه بدان اشاره می گردد. مقاله پیش رو از سوی موسسه حقوقی دادآوران نستوه و توسط بهترین وکیل داوری اتاق ایران به رشته تحریر درآمده است که تقدیم می گردد. قبل از هر چیز سوالاتی که ممکن است برای شما پیش آید عبارت است از بهترین وکیل داوری اتاق ایران در تهران کیست؟ دفتر وکالت دعاوی داوری در تهران کجاست؟ بهترین وکیل دعاوی داوری اتاق ایران کیست؟ تفاوت اتاق داوری ایران و اتاق داوری تهران چیست؟ بهترین وکیل داوری در ایران کیست؟ چگونه بهترین وکیل داوری اتاق ایران را بیابیم؟ شما می توانید هم اکنون با شماره های 22881951 - 22873972021 با دپارتمان داوری گروه وکلای نستوه در خصوص دعاوی داوری در ارتباط باشید.
 
به گفته بهترین وکیل داوری اتاق ایران موضوعی که منجر به نوشتن مقاله حاضر هرچند به صورت مختصر گردید، حضور در اتاق داوری ایران و ورود ضرر به شخصی بود که بدون توجه به شرایط قرارداد داوری و عدم اخذ مشاوره از وکیل داوری اتاق داوری اقدام به طرح دعوا نموده بود. بدین شرح که بدون توجه به تفاوت مرکز داوری اتاق ایران و مرکز داوری اتاق تهران اقدام به تقدیم دادخواست نموده بود و پس از انجام تشریفات مقرر و پرداخت هزینه های داوری وکیل داوری اتاق ایران اقدام به طرح ایراد موضوعی نمود که موجب صدور رای بر علیه ایشان و پرداخت هزینه زیادی از سوی ایشان گردید. چراکه به موجب قرارداد طرفین اقدام به معرفی مرکز داوری اتاق ایران را نموده بودند فلذا مرکز داوری اتاق تهران صالح به رسیدگی به موضوع نمی توانست باشد. با توجه به همین ایراد ضمن رد دعوی داوری هزینه داوری پرداخت شده و زمان قابل ملاحظه ای از طرف دعوی گرفته شد.
 

 بیشتر بدانیم >> معرفی وکیل اتاق داوری

 
آدرس مرکز داوری اتاق ایران کجاست ؟
چنانچه قصد دارید با مترو به مرکز داوری اتاق ایران مراجعه نمایید می توانید از طریق مترو به ایستگاه طالقانی تشریف ببرید. همچنین می توانید به نشانی خیابان طالقانی، بعد از خیابان فرصت، جنب ساختمان اتاق بازرگانی، کوچه 15 خرداد، پلاک 6، مجتمع اسکوئی، طبقه اول مراجعه نمایید.
 
☑ بیشتر بدانیم >> داوری در قراردادها
 
بهترین وکیل داوری اتاق ایران کیست ؟
بهترین وکیل داوری اتاق ایران و یا بهترین وکیل داوری اتاق تهران شخصی است که ضمن داشتن پروانه وکالت معتبر برای حضور در مرکز داوری اتاق ایران (با توجه به اینکه الزامی به معرفی وکیل دادگستری ندارید و می توانید نماینده معرفی نمایید)‌ به قواعد و مقررات اتاق داوری اشراف کامل داشته باشد و دارای گواهینامه حضور در دوره های آموزشی از سوی مرکز داوری اتاق ایران باشد چراکه با وجود دوره های آموزشی اتاق داوری می توان به شرایط حاکم بر اتاق داوری ایران اشراف نسبی پیدا کرد. همچنین به قوانین موجد حق و مقررات احاطه و اشراف کامل داشته باشد. از این رو موسسه حقوقی دادآوران نستوه می تواند اقدام به معرفی وکیل اتاق داوری ایران با شرایط فوق جهت احقاق حقوق قانونی شما نماید.
 
☑ بیشتر بدانیم >> وظایف داوری
 
آیا در دعاوی داوری الزامی به وجود اصل قرارداد داوری می باشد ؟
با توجه به قواعد اتاق داوری ایران، ایراد به وجود یا اعتبار قرارداد اصلی رافع صلاحیت داور برای رسیدگی به چنین ایرادی نیست مشروط بر اینکه داور اعتبار موافقت ‌نامه داوری را احراز کند، فلذا با توجه به آنچه گفته شد صرف آنکه داور معرفی شده از سوی اتاق داوری ایران شرط داوری را احراز کند هرچند اصل قرارداد فی مابین طرفین در دسترس نباشد می تواند نسبت به حقوق طرفین رسیدگی و اقدام به صدور رای نماید البته استثنائاتی در این خصوص نیز وجود دارد.
 
 
☑ بیشتر بدانیم >> بهترین وکیل داوری
 
بنا به آنچه به صورت مختصر توسط وکیل اتاق داوری ایران به رشته تحریر درآمد می توان مشاهده نمود که داوری در اتاق داوری ایران علیرغم آنکه ساده به نظر می رسد دارای پیچیدگی های منحصر به فرد و خاصی می باشد که صرفاً با وجود وکیل اتاق داوری ایران می توان نسبت به رفع ان اقدام نمود و همچنین این وکیل داوری اتاق ایران است که می تواند به صورت کاملاً صحیح نسبت به مشاوره و اعلام وکالت اقدام نماید.
بدیهی است عدم استفاده از وکیل اتاق داوری ایران می تواند موجب بروز ضرری بس چشمگیر با توجه به صلاحیت رسیدگی داوری که تک مرحله ای می باشد و مرجع تجدیدنظر ندارد گردد.
 

اول بپرسید ، بعد اقدام نمایید : 22881951 - 22873972 – 021
 
برچسب ها:
جدید ترین مقالات حقوقی
جدید ترین مقالات
جدید ترین سوالات حقوقی
موسسه حقوقی دادآوران نستوه

 

موسسه حقوقی دادآوران نستوه  با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری دارای تجربه، می تواند پاسخگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان باشد. اعتماد اولین گزینه برای شروع می باشد.
هم اکنون با گروه وکلای نستوه در ارتباط باشید.
تهران- پاسداران- بوستان دوم- ابتدای گیلان غربی- پلاک 46- طبقه سوم جنوبی با شماره تماس 22881951 - 22873972 - 021 و شماره موبایل 09128940952
شهریار- اندیشه فاز 1- ابتدای شاهد شرقی- مجتمع اداری کیمیا- طبقه اول- واحد 3 با شماره تماس 65514382 - 65502197- 021 و شماره موبایل 09123665207

 

ساعات کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 20  می باشد
پنج شنبه ها از ساعت 10 الی 14 می باشد.
با تشکر